wróć do strony diet
Dieta by Magda Gessler

by Magda Gessler

Wybór menu 

Zaplanuj swój dzień z kartą menu Magdy Gessler!

Dieta by Magda Gessler powstała z myślą o Klientach, którzy chcieliby skomponować dietę według własnych preferencji smakowych. Wszystkie pozycje dostępne w ofercie zostały stworzone przez Magdę Gessler we współpracy z dietetykami Body Chief. W menu tego zestawu znajdziesz aż 33 autorskie propozycje dań dostępnych w czterech lub dwóch wariantach kalorycznych. Sam zdecyduj, które z nich znajdą się w Twojej torbie.

 

Jak to właściwie działa?

 • Wybierasz okres trwania zamówienia- możesz zamówić dietę na dowolną liczbę dni (od 1 do 7)!
 • Swobodnie komponujesz menu wybierając jedną z kilku pysznych propozycji - na I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Każde danie dostępne jest aż w czterech wariantach kalorycznych.
 • Po wybraniu wszystkich potraw, finalizujesz zamówienie i opłacasz je w wygodny dla Ciebie sposób. Pamiętaj, że zamówienie musi zostać opłacone najpóźniej na 48 h przed rozpoczęciem dostawy.
 • Na Twój adres mailowy wyślemy podsumowanie zamówienia z dokładnym wyszczególnieniem dań i kaloryczności dla każdego dnia. Dzięki temu, w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, jakie pyszności przyjadą do Ciebie według ustalonego harmonogramu.
 • Propozycje posiłków wraz z oznaczeniem alergenów i składników znajdziesz na naszej stronie www.
  • Na każdy dzień tygodnia możesz wybrać inne danie lub zamówić swoją ulubioną pozycję kilka razy! Brzmi super, prawda?
  • Dieta by Magda Gessler to wciąż dieta pochodząca z oferty cateringu dietetycznego - zbilansowana przez dietetyków Body Chief, stworzona według receptur ambasadorki smaku - Magdy Gessler.
  • Propozycje dań to kulinarna podróż po najróżniejszych kuchniach świata. W menu nie mogło zabraknąć topowych polskich potraw cenionych przez Magdę Gessler jak bryzol. Przygotowaliśmy także dania w wersji wegetariańskiej jak risotto z porem, szparagami, serem halloumi i orzechami czy gnocchi w sosie szpinakowym z gorgonzolą.
  • Dania z oferty diety by Magda Gessler zostały wzbogacone o takie dodatki jak olej rydzowy, pistacje, syrop klonowy czy sok z granatu, które nadają im jeszcze głębszy smak.

Body Chief x Magda Gessler to projekt, który pozwala zamknąć najlepsze smaki restauracyjnych dań w ekologicznych pudełkach. Spośród 33 dań dostępnych w diecie by Magda Gessler znajdziesz takie propozycje jak Tatar z suszonych pomidorów z żytnim pieczywem na zakwasie, Siekany bryzol cielęcy z cebulką i pieczarkami z puree i surówką z czerwonej kapusty lub Gnocchi w sosie szpinakowym z gorgonzolą. Wszystkie dania sprawdzisz w menu.

Sprawdź Menu

Jeśli pokochałeś smaki posiłków sygnowanych przez Magdę Gessler w naszych standardowych dietach, nie zastanawiaj się i stwórz wymarzoną dla Ciebie dietę już teraz!