Catering dietetyczny Kutno

Catering dietetyczny Kutno

Dzisiaj ugotujemy za Ciebie! Tak, to prawda! Wybierz catering dietetyczny Body Chief, dostępny także w Kutnie i okolicach, i zyskaj dodatkowy czas dla siebie i bliskich. Wybierz jedną z 21 dostępnych diet pudełkowych, a my każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce torbę 3, 4 lub 5 posiłków na cały dzień.

Dieta do domu Kutno

Dieta pudełkowa w Kutnie – jak to działa

Zasady działania dostaw diety pudełkowej Body Chief są takie same w każdej z ponad 1000 lokalizacji w Polsce, Anglii oraz Niemczech. Nie inaczej jest więc w Kutnie – wybierz dietę oraz jej kaloryczność i złóż zamówienie. Na naszej stronie znajdziesz opis każdego zestawu, jaki oferujemy. W przypadku wątpliwości w wyborze kaloryczności dopasowanej idealnie do Twoich potrzeb, skorzystaj z kalkulatorów dostępnych na naszej stronie lub skontaktuj się z naszymi dietetykami.

Dieta pudełkowa Kutno

Dlaczego w Kutnie warto wybrać dietę pudełkową Body Chief

Jesteśmy jedną z najdłużej istniejących firm w branży cateringu dietetycznego, zawsze wyznaczając najwyższe standardy świadczonych usług oraz wprowadzając innowacyjne rozwiązania w zakresie cateringu dietetycznego. Odpowiadamy za zdrowe odżywianie tysięcy osób już od wielu lat. Każdego dnia dbamy o to, by nasze zestawy docierały na czas do niemalże tysiąca lokalizacji w Polsce, również do Kutna.

Body Chief to prekursor wprowadzenia ekologicznych opakowań w diecie pudełkowej. Czarne plastikowe opakowania, kojarzone głównie z posiłkami w pudełkach, u nas odchodzą w niepamięć. Ich miejsce zajęły biodegradowalne, jasne pojemniki, które w połączeniu z papierową torbą, bambusowymi sztućcami i papierowymi słomkami obniżyły wykorzystanie tworzyw sztucznych w Body Chief aż o 90%!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem