Catering dietetyczny Płock

Catering dietetyczny Płock

Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania cateringu dietetycznego na terenie Płocka to mamy niezwykle ważną wiadomość - Body Chief jest także w Twoim mieście! Nasze diety z dostawą do domu są dostarczane w Płocku i okolicach. Zapraszamy więc do zapoznania się z profilem naszej działalności oraz szeroką ofertą.

Dieta pudełkowa od Body Chief – jak to działa

Chcesz szybko schudnąć albo zwiększyć masę? Dieta pudełkowa Body Chief jest więc właśnie dla Ciebie! O co w tym chodzi? Każdego dnia dostarczymy wprost pod Twoje drzwi (lub inne miejsce wskazane na terytorium Płocka) 5 pełnowartościowych posiłków na cały dzień.

Dieta pudełkowa Płock

To nie wszystko! Swój zestaw wybierasz aż spośród 21 różnych zestawów diety – jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Od wielu lat dbamy o samopoczucie i zdrowe odżywianie Polaków. Ten czas pomógł nam dopracować ofertę cateringu dietetycznego dla nawet najbardziej wymagających podniebień. Dlatego właśnie w Body Chief znajdziesz aż 19 różnych wariantów diety pudełkowej i 2 linie diety sokowej, wśród których możesz wybrać kilka opcji kalorycznych. Zależy nam także na tym, aby menu pojawiające się w diecie było zróżnicowane.

Dieta do domu Płock

Nie powinien więc dziwić fakt, że w zestawach znajdują się posiłki z najdalszych kuchni świata – azjatyckiej, meksykańskiej czy amerykańskiej. Każdą z diet możesz w każdej chwili lepiej poznać – odwiedź naszą zakładkę Diety.

Oprócz zróżnicowania oferty, stawiamy na jej jakość. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami oraz usprawniliśmy proces logistyczny po to, aby świeże posiłki docierały do klientów za pomocą specjalnych autochłodni.

Całość oferty uatrakcyjnia nasza dbałość o ekologię. Na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy wdrożyliśmy wiele zmian, które pozwoliły zredukować jednostkowe zużycie plastiku w produkcji nawet o 90%! Co zrobiliśmy? 

 

Obszar dostaw Body Chief w Płocku

Wymieniliśmy plastikowe sztućce i słomki na przyjazne środowisku (wykonane ze skrobi kukurydzianej), a plastikowe, czarne pudełka sukcesywnie wymieniamy na biodegradowalne eko-pudełka, o których więcej możesz dowiedzieć się w zakładce EKO.

Gdzie dostarczamy diety w Płocku?

Zestawy dietetyczne Body Chief są dostarczane na terenie całego Płocka i okolic. Dostawy obejmują dzielnice takie jak: Międzytorze, Podolszyce Północne - Zielony Jar, Radziwie, Podolszyce.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem