Catering Dietetyczny Jastrzębie Zdrój

Catering Dietetyczny Jastrzębie Zdrój

Zdrowe posiłki z dostawą do domu? Body Chief catering dietetyczny w Jastrzębiu-Zdroju to usługa, wobec której nie możesz przejść obojętnie! Znajdziesz u nas nie tylko gotowe, zbilansowane zestawy zdrowych dań, ale też zestawy specjalistyczne na przykład dla osób aktywnych fizycznie, wegan, wegetarian, kobiet w ciąży czy osób z problemami żołądkowymi i diabetyków.

Dieta pudełkowa Jastrzębie Zdrój

Jak działa dieta pudełkowa w Jastrzębiu-Zdroju?

Catering dietetyczny w mieście Jastrzębie-Zdrój od Body Chief to oferta kilkunastu diet pudełkowych i sokowych. Jak to działa? Każdego dnia dostarczymy zestaw 3, 4 lub 5 zdrowych dań we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dieta do domu Jastrzębie Zdrój

Dieta do domu w Jastrzębiu-Zdroju – dlaczego Body Chief

Jesteśmy ekspertami w gotowaniu zestawów dietetycznych z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów z ponad 1000 lokalizacji w Polsce a także w Niemczech. Nieustannie dążymy do perfekcji w zakresie żywienia dietetycznego, a nasza oferta jest tego potwierdzeniem.

Zaczynając dietę z Body Chief masz pewność, że każdego dnia otrzymasz świeże dania przygotowane tuż przed wyjazdem do Ciebie, stworzone z produktów najwyższej jakości. Jak to robimy? Zaopatrujemy się u lokalnych dostawców, a proces logistyki odbywa się za pomocą aut chłodniczych.

Wspólnie zadbamy nie tylko o Twoją dietę, ale również o środowisko. W Body Chief posiłki dostarczamy w pełni biodegradowalnych opakowaniach. Wszystkie nasze działania na rzecz ekologii pozwoliły ograniczyć jednostkowe zużycie plastiku o 90%!

Zyskaj zdrowie, smak i dodatkowy czas dla siebie i bliskich. Zamów i przekonaj się jak przyjemna może być Twoja dieta!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem