Catering dietetyczny Swarzędz

Catering dietetyczny Swarzędz

Brak czasu na gotowanie? Wybierz Body Chief – catering dietetyczny z dostawą w Swarzędzu. Oferujemy 19 rodzajów diety pudełkowej i 2 linie diety sokowej. Wybierz zestaw, który Ci odpowiada, określ zapotrzebowanie kaloryczne i zacznij zdrowy styl życia, nie tracąc godzin spędzonych na zakupach oraz gotowaniu.

Dieta pudełkowa Swarzędz

Dieta pudełkowa Swarzędz – jak działa Body Chief

Jak działamy w Swarzędzu? Każdego dnia, w godzinach porannych, otrzymasz we wskazane przez siebie miejsce torbę dietetycznych dań na cały dzień w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Na naszej stronie znajdziesz szeroką ofertę diet wraz z ich opisem. Każdy zestaw dostępny jest w kilku kalorycznościach, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Wystarczy, że złożysz zamówienie – resztą zajmiemy się my. Codziennie ugotujemy i przywieziemy do Ciebie dietę. A Ty? Zajmiesz się przyjemnościami!

Catering pudełkowy swarzędz

Dlaczego w Swarzędzu warto wybrać Body Chief?

Wybierając Body Chief masz pewność, że dietę przygotuje sztab ekspertów z doświadczeniem. Nasze menu komponują wyspecjalizowani dietetycy oraz przygotowują najlepsi szefowie kuchni.

Każdego dnia przygotowujemy tysiące dietetycznych posiłków, dostarczając je bezkontaktowo i nieodpłatnie do ponad 1000 miejscowości w całym kraju – również do Swarzędza i okolic.

Dieta z dostawą w swarzędzu

Co więcej, możesz liczyć na to, że posiłki będą świeże i smaczne, ponieważ dostawy diet w Body Chief odbywają się za pomocą aut chłodniczych.

Dieta pudełkowa to przede wszystkim koncept dbania o zdrowe odżywianie, ale czy tylko? Zdecydowanie nie! Idea cateringu dietetycznego kojarzyć może się z plastikowymi pojemnikami, które dostarczane codziennie – generują tony zbędnych odpadów. W Body Chief mówimy temu stanowcze „NIE!”, dlatego wprowadziliśmy biodegradowalne pojemniki, bambusowe sztućce, papierowe słomki i torby – bez dodatkowych kosztów dla Klientów. Wybierając Body Chief – wybierasz troskę o Twoje zdrowie oraz środowisko.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem