Catering dietetyczny Olsztynek

Catering dietetyczny Olsztynek

Poznaj Body Chief - wygodny i zdrowy catering dietetyczny w Olsztynku. Oferujemy kilkanaście rodzajów diety pudełkowej oraz diety sokowej. Wybierz zestaw dopasowany do Twoich celów żywieniowych lub treningowych i zacznij zdrowy styl życia.

Dieta pudełkowa Olsztynek

Dieta pudełkowa w Olsztynku – Body Chief

Body Chief oferuje w Olsztynku 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linie detoksu sokowego. Każdy z zestawów dietetycznych dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych i został zbilansowany pod kątem preferencji żywieniowych. Dzięki temu znajdziesz u nas między innymi dietę pudełkową dla wegan, dietę pudełkową dla wegetarian, dietę pudełkową dla osób aktywnych fizycznie czy też lekkostrawną dietę pudełkową. Opis każdego zestawu znajdziesz na naszej stronie. W każdej chwili możesz również skorzystać z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta w pudełkach Olsztynek

Dieta z dostawą Olsztynek – zalety Body Chief

Dbamy o zdrowe odżywianie Polaków od wielu lat. Doświadczenie, które zdobyliśmy w tym czasie pozwoliło na stworzenie szerokiej oferty cateringu dietetycznego, zawierającego zdrowe i zbilansowane dania na cały dzień.

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, komponując zestawy z wysokiej jakości składników, które dostarczymy bezpłatnie pod Twoje drzwi za pomocą aut chłodniczych zachowując świeżość i smak iście restauracyjnych dań.

Będąc na diecie z Body Chief zadbasz nie tylko o siebie, ale także środowisko! Jesteśmy pierwszym cateringiem dietetycznym w Polsce, który wprowadził nieodpłatne, biodegradowalne pojemniki w każdym zestawie wraz z ekologicznymi sztućcami, słomkami oraz torbami. Całość naszych działań na rzecz ekologii pozwoliła na zmniejszenie jednostkowego wykorzystania plastiku w produkcji aż o 90%! Body Chief – to nie dieta, to styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem