Catering dietetyczny Zgierz

Catering dietetyczny Zgierz

Poszukujesz cateringu dietetycznego w Zgierzu, który pomoże w realizacji założonych celów? Sprawdź dietę pudełkową Body Chief, która od wielu wspiera Polaków z ponad 1000 miejscowości – w tym także mieszkańców Zgierza (województwo łódzkie). Dołącz do nas i zamów jeden z 21 zestawów dietetycznych. Zastanawiasz się jak to działa? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa Zgierz – jak działa Body Chief

Idea diety pudełkowej opiera się na codziennej dostawie 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków bezpośrednio we wskazane przez Klienta miejsce na terenie Zgierza i okolic.

Dieta do domu Zgierz

Na naszej stronie przygotowaliśmy ofertę 19 zestawów ze zdrowymi daniami oraz 2 diety sokowe. Znajdziesz wśród nich zestawy standardowe odpowiadające różnym potrzebom żywieniowym – Dieta Standard, Dieta Sport, Dieta Vege, a także diety specjalistyczne – dieta bez glutenu, bez laktozy czy dla kobiet w ciąży. Oferujemy również diety sokowe oraz dietę z wyborem menu. Body Chief to przede wszystkim styl życia. Zamawiając nasze zestawy przekonasz się, jak przyjemne jest bycie na diecie.

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering w Zgierzu?

Od wielu lat świadczymy usługi związane z dietą pudełkową. Obsługujemy ponad 1000 miast w Polsce, również Zgierz. Zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy Klientów, a pozyskana w tym czasie wiedza i doświadczenie pomogła w stworzeniu kompleksowej oferty aż 21 rodzajów diet.

Dieta pudełkowa Zgierz

Doświadczenie w połączeniu z jakością i świeżością to podstawa naszych usług. Wszystkie dania, które otrzymują Klienci są przygotowywane z najwyższej jakości produktów, od zaufanych i lokalnych dostawców. Naszym standardem jest, aby każdego dnia zestawy dotarły do Klientów za pomocą specjalnych aut chłodniczych.

Co więcej, dbamy także o środowisko. Wiedzą o tym wszyscy nasi podopieczni, ponieważ w Body Chief posiłki podawane są w biodegradowalnych pojemnikach. Nasze eko-pudełka są pakowane w towarzystwie kompostowalnych sztućców i słomek w papierowe torby, bez dodatkowych opłat.

Nie zwlekaj i dołącz do Body Chief już dziś!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem