Catering dietetyczny Nowa Sól

Catering dietetyczny Nowa Sól

Catering dietetyczny w Nowej Soli od Body Chief to oferta 19 diet pudełkowych oraz 2 linii diety sokowej z bezpłatną dostawą do wskazanego przez Ciebie miejsca. Każdy z zestawów jest prawidłowo zbilansowany pod kątem żywieniowym oraz makroskładników. Wybierz wariant odpowiadający Twoim celom i zacznij zdrowy styl życia już dziś. Zastanawiasz się, jak działa Body Chief? Przeczytaj poniżej.

Dieta pudełkowa Nowa Sól

Dieta pudełkowa Nowa Sól – jak działa Body Chief

Koncept diety pudełkowej Body Chief to codzienna dostawa zdrowych dań we wskazane przez Ciebie miejsce w Nowej soli. Szeroka oferta 21 zestawów (każdy w kilku opcjach kalorycznych) pozwoli Ci na dopasowanie diety pudełkowej do założeń żywieniowych i około treningowych. Zamówienie złożysz wygodnie poprzez naszą aplikację, stronę WWW, a także mailowo i telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta.

Dieta z dostawą Body Chief – co nas wyróżnia?

Od wielu lat dbamy o naszych Klientów oraz ich zdrowe odżywianie w ponad 1000 lokalizacjach w kraju – również w Nowej Soli.

Dieta z dostawą Nowa Sól

Dieta pudełkowa z dostawą Body Chief to gwarancja smaku i jakości, nad którymi czuwają wykwalifikowani szefowie kuchni i dietetycy. Wybierając Body Chief masz możliwość swobodnego zarządzania swoim zamówieniem gdziekolwiek jesteś, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. W naszym cateringu nie zapłacisz również za dostawę oraz konsultacje dietetyczne.

Ponadto, działamy aktywnie na rzecz środowiska. Nieustannie pracujemy nad wdrażaniem nowych rozwiązań pozwalających zredukować wykorzystanie plastiku w produkcji. Będąc z nami na diecie, nie otrzymasz plastikowych pojemników, a biodegradowalne, wykonane z celulozy, pudełka. Nie wykorzystujemy także plastikowych słomek, sztućców oraz toreb – wszystkie wymienione elementy zamieniliśmy na ich przyjazne środowisku odpowiedniki.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem