Catering dietetyczny Bydgoszcz

Catering dietetyczny Bydgoszcz

Rozpocznij dzień pysznym śniadaniem z diety na dowóz Body Chief dostępnej w Bydgoszczy i okolicach. Codziennie jedz zdrowo i smacznie! Dzięki cateringowi dietetycznemu łatwiej osiągniesz swoje cele i przekonasz się, że utrzymanie diety nigdy nie było prostsze.

Dla kogo jest catering dietetyczny?

Po dietę pudełkową może sięgnąć każdy, kto chce się zdrowo odżywiać. Niezależnie od tego czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy i szybko schudnąć, a może przeciwnie – zwiększyć masę mięśniową, lub po prostu nie tracić czasu na gotowanie i zakupy – fit dieta jest dla Ciebie. Zamów zestaw testowy i przekonaj się jak wygodnie i zdrowo można żyć!

Dieta pudełkowa w Bydgoszczy

Co zrobić by zamówić dietę z dostawą w wybrane miejsce?

Wybierz jedną z 21 diet pudełkowych w ofercie Body Chief. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji może to być zestaw standardowy, bez mięsa (Vege) lub specjalistyczny zestaw np. o niskim indeksie glikemicznym (Low IG), dla kobiet w ciąży i matek karmiących (Fit Mammy) lub bez laktozy i glutenu (Lactose & Gluten Free). Następnie określ dzienną kaloryczność, jaką byś chciał otrzymać, aby osiągnąć zamierzony cel. Zarówno w doborze diety jak i energetyczności pomoże Ci nasz dietetyk, który udziela bezpłatnych konsultacji. Następnie zaznacz w kalendarzu dni, w których chcesz otrzymać dostawę zdrowych i smacznych posiłków we wskazane miejsce – do domu lub pracy.

Bydgoszcz - catering dietetyczny

W zestawach żywieniowych od Body Chief znajdziesz 5 pełnowartościowych posiłków w wybranej dziennej energetyczności na cały dzień: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Zestawy układane są przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o to, by posiłki dostarczyły Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a do tego były różnorodne i codziennie pozytywnie zaskakiwały Cię smakiem. W pudełkach znajdziesz znane dania w fit wersjach a także inspiracje kuchniami z całego świata. A to wszystko zamknięte w eko-pudełkach, które całkowicie nadają się do przetworzenia. Więcej o strategii #lifestylejesteko przeczytasz w dedykowanej zakładce „Eko”.

Sprawdź, co może zaproponować Ci smaczna i zdrowa dieta pudełkowa od Body Chief i wybierz najlepszą opcję dla siebie. 

Obszar dostaw Body Chief w Bydgoszczy

Gdzie dostarczamy diety w Bydgoszczy

Catering dietetyczny Body Chief dostarczamy każdego dnia do ponad 1000 lokalizacji w Polsce, również do Bydgoszczy i okolicznych miejscowości. Dostawy naszych diet odbywają się na terenie całego miasta, w tym dzielnic Bydgoszczy: Osowa Góra, Czyżkówko, Myślęcinek, Miedzyń, Osiedle Leśne, Bocianowo, Okole, Błonie, Szwederowo, Bartodzieje, Bartodzieje Małe, Wyżyny, Glinki, Nowy Fordon, Fordon, Brdyujście. Cały obszar dostaw Body Chief możesz sprawdzić tutaj.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem