Catering dietetyczny Kościerzyna

Catering dietetyczny Kościerzyna

Body Chief catering dietetyczny w Kościerzynie to oferta 19 rodzajów diety pudełkowej dopasowanych do Twoich potrzeb żywieniowych i 2 linii diety sokowej. Wybierz interesujący Cię zestaw, określ jego kaloryczność, a resztą zajmiemy się my. Codziennie ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce w Kościerzynie 3, 4 lub 5 dietetycznych posiłków na cały dzień, dzięki czemu dostarczysz swojemu organizmowi tyle energii, ile potrzebuje!

Dieta pudełkowa Kościerzyna

Diety pudełkowe Body Chief dostępne w Kościerzynie

Wśród oferty 21 diet pudełkowych Body Chief znajdują się odpowiednio zbilansowane zestawy dla każdego. Znajdziesz w niej między innymi dietę dla sportowców, o podwyższonej kaloryczności (nawet 4000 kcal/dziennie!) czy dietę wegańską i wegetariańską, dla osób chcących wyeliminować mięso lub produkty pochodzenia odzwierzęcego. Nie zabrakło także zestawu Standard, dla osób bez ograniczeń żywieniowych oraz zestawów specjalistycznych jak dieta pudełkowa bez glutenu, dieta pudełkowa bez laktozy lub catering dietetyczny dla kobiet w ciąży lub diabetyków.

Dieta do domu Kościerzyna

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Kościerzynie

Body Chief to przede wszystkim catering z dostawą do domu z wieloletnim doświadczeniem. Każdego dnia przygotowujemy tysiące 3, 4 oraz 5 posiłkowych zestawów, dostarczając je do ponad 1000 lokalizacji w całym kraju – w tym także do Kościerzyny.

Wybierając naszą dietę pudełkową masz więc pewność, że przygotuje ją sztab wykwalifikowanych ludzi z doświadczeniem, co zaowocuje przede wszystkim smakiem i jakością równą restauracyjnym daniom – w dietetycznej odsłonie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem