Catering dietetyczny Śmigiel

Catering dietetyczny Śmigiel

Codzienne zakupy przyprawiają Cię o ból głowy? A może po prostu chcesz zaoszczędzić trochę czasu? Wypróbuj Body Chief – catering dietetyczny z dostawą w Śmiglu i okolicach. Codziennie ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków. Poznaj ofertę 18 diet pudełkowych dostępnych na naszej stronie i wybierz zestaw dopasowany do Twoich potrzeb. Zamów zestaw testowy i wypróbuj nawet z 30% zniżką na start!

Dieta pudełkowa Śmigiel

Dieta pudełkowa w Śmiglu – wybierz Body Chief

Body Chief oferuje kilkanaście zestawów diety pudełkowej. Wśród nich znajdziesz dietę z wyborem menu, dietę wegańską, dietę dla sportowców, dietę dla osób z nietolerancjami na gluten lub laktozę i wiele innych. Wystarczy, że wybierzesz zestaw dopasowany do Ciebie, określisz jego kaloryczność i złożysz zamówienie. Resztą zajmiemy się my – ugotujemy i dostarczymy każdego dnia torbę z daniami we wskazane przez Ciebie miejsce w Śmiglu i okolicach. Jeżeli masz trudność z wyborem diety, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym dietetykiem, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dieta z dostawą do domu Śmigiel

Zalety cateringu dietetycznego Body Chief

Body Chief to catering dietetyczny z wieloletnim doświadczeniem w zdrowym żywieniu Polaków z ponad 1000 lokalizacji w Polsce – także z miejscowości Śmigiel. Każdy z oferowanych przez nas zestawów jest komponowany w oparciu o najnowsze trendy, a różnorodne menu niejednokrotnie zaskoczy Cię jak zdrowa i smaczna może być dieta pudełkowa. Co więcej, nasi dietetycy oraz kucharze komponują menu przy współpracy z Magdą Gessler. Dlatego też w Twojej diecie pojawią się dietetyczne posiłki sygnowane nazwiskiem znanej restauratorki.

Wszystkie dostawy diet odbywają się z zachowaniem procesu chłodniczego przy wykorzystaniu aut chłodni. Takie rozwiązanie zagwarantuje Tobie świeże i smaczne posiłki każdego dnia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem