Catering dietetyczny Warszawa Targówek

Catering dietetyczny Warszawa Targówek

Body Chief catering dietetyczny jest dostępny na terenie całej Warszawy – także w dzielnicy Targówek. Wybierz zestaw odpowiadający Twoim potrzebom spośród 20 rodzajów diet dostępnych na naszej stronie i zacznij zdrowy styl życia. Zastanawiasz się, jak działa dieta pudełkowa od Body Chief? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta do domu Targówek

Dieta pudełkowa Targówek – jak działa Body Chief

Oferujemy 20 rodzajów pełnowartościowych i zbilansowanych diet. Dieta dla sportowców, dieta wegetariańska czy dieta dla osób z nietolerancją laktozy to tylko niektóre z zestawów dostępnych w Body Chief. Oprócz wybrania zestawu, masz możliwość wyboru kaloryczności dań. Dzięki temu Twoja dieta będzie skuteczna i pomoże w osiągnięciu wyznaczonych celów. Wybór zestawu oraz jego kaloryczności to wszystko, co musisz zrobić – resztą zajmiemy się my. Każdego dnia w trakcie trwania zamówienia dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce w Targówku torbę pełną dań. Dostawa jest zawsze darmowa, a większość naszych posiłków dociera do Klientów w nieodpłatnych ekologicznych opakowaniach.

Dieta pudełkowa Targówek

Co wyróżnia Body Chief na Targówku

Naszym atutem jest niewątpliwie doświadczenie – dbamy o zdrowie tysięcy Polaków (i nie tylko – Body Chief jest dostępny także w Berlinie i Londynie). Wiemy więc, czego oczekują nasi podopieczni. Pomogło nam to w stworzeniu kompleksowej oferty.

Zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego trwania, możesz skorzystać z darmowych konsultacji z dietetykiem. Bez trudności zmienisz także adres dostawy, w przypadku nagłego wyjazdu, lub wstrzymasz dowóz dostaw na konkretny dzień – wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Body Chief to także firma, której zależy na środowisku. Wprowadziliśmy nie tylko bezpłatne opakowania biodegradowalne, ale także papierowe torby, sztućce wykonane ze skrobii kukurydzianej oraz eko-słomki. Wszystkie działania na rzecz ekologii pomogły nam w obniżeniu jednostkowego wykorzystania plastiku aż o 90%. Nie zwlekaj, zamów dietę Body Chief na terenie Targówka w Warszawie i ciesz się zdrowym stylem życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem