Catering dietetyczny Pruszcz Gdański

Catering dietetyczny Pruszcz Gdański

Catering dietetyczny Body Chief jest już dostępny także w miejscowości Pruszcz Gdański (i okolice). Zamów zestaw 5 pełnowartościowych posiłków z dostawą do domu i ciesz się zdrowiem, smakiem i wygodą. Wybierz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb spośród 21 propozycji i zamów już dziś.

Body Chief w Pruszczu Gdańskim – jak działamy

Koncepcja diety pudełkowej to dostawa do domu lub inne wskazane miejsce przez Klienta, torby z posiłkami na cały dzień. W Body Chief znajdziesz pełnowartościowe dania, które odpowiadają wybranej przez Ciebie kaloryczności dziennej.

Dieta do domu Pruszcz Gdański

W naszej ofercie proponujemy zestawy dietetyczne standardowe (m.in. Dieta Standard, Dieta Sport, Dieta Vege) oraz zestawy specjalistyczne dla osób z nietolerancjami (m.in. Dieta Lactose Free, Dieta Gluten Free, Dieta Soft). Oferujemy także dietę sokową oraz dietę z wyborem menu. Każda z diet Body Chief jest dostępna w kilku wariantach kalorycznych. Wystarczy, że zamówisz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb, a resztą zajmiemy się my!

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową Body Chief w Pruszczu Gdańskim

Pasja i doświadczenie to niezwykle skuteczna kombinacja. Dbamy o zdrowie tysięcy Polaków dostarczając im odpowiednio zbilansowane zestawy każdego dnia. Zaufali nam mieszkańcy ponad 1000 miejscowości na terenie Polski, a także Anglii i Niemiec.

Dieta pudełkowa Pruszcz Gdański

To, co nas wyróżnia to różnorodność menu. Nasi dietetycy i szefowie kuchni dbają każdego dnia, aby w torbie, która trafi pod Twoje drzwi, były najsmaczniejsze dania opracowane na podstawie przepisów najdalszych kuchni i regionów świata (oczywiście w ich dietetycznym wydaniu).

Nasza dieta pudełkowa jest smaczna, skuteczna i zdrowa. Jednak oprócz dbałości o wysoką jakość oferowanych przez nas zestawów, działamy także aktywnie na rzecz środowiska. Nieustannie usprawniamy procesy logistyczne i produkcyjne, w sposób który pozwoli na redukcję wykorzystania plastiku. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na dużą skalę nieodpłatne biodegradowalne opakowania, sztućce, słomki oraz papierowe torby.

Wybierz Body Chief i zamów ulubiony zestaw już dziś. Razem zadbamy o kondycję Twoją i naszej planety!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem