Catering dietetyczny Tarnowskie Góry

Catering dietetyczny Tarnowskie Góry

Catering dietetyczny w Tarnowskich Górach od Body Chief to oferta kilkunastu zestawów diety pudełkowej oraz dwóch linii diety sokowej. Każdy z zestawów dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych, z bezpłatną dostawą każdego dnia do ponad tysiąca lokalizacji – także w mieście Tarnowskie Góry. Nie zwlekaj - zamów zdrowe i zbilansowane dania na cały dzień i bądź w formie cały rok!

Dieta pudełkowa w Tarnowskich Górach

Dieta pudełkowa w Tarnowskich Górach – jak działamy

Zastanawiasz się, jak działa Body Chief? Każdego dnia, w godzinach porannych, dostarczymy zamówione przez Ciebie dania z wybranego zestawu diety pudełkowej. Oferujemy aż 19 rodzajów cateringu i 2 linie diety sokowej. Wybierz zestaw według swoich preferencji, złóż zamówienie, a resztą zajmiemy się my. W Body Chief możesz skorzystać z darmowych konsultacji z dietetykami, więc jeżeli masz trudności z wyborem odpowiedniej dla Ciebie diety, skontaktuj się z nami.

Dieta z dostawą w Tarnowskich Górach

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Gwarantujemy smak i jakość, nad którymi każdego dnia pracują najlepsi szefowie kuchni oraz dietetycy. Będąc z nami na diecie, masz możliwość zarządzania zamówieniem gdziekolwiek jesteś, dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej. Zmiana w zamówieniu, inny adres dostawy? Zrobisz to sam w każdej chwili.

Dieta w pudełkach Tarnowskie Góry

Co więcej, nie tylko zadbasz o swoje nawyki żywieniowe, ale również o środowisko. Stawiamy nacisk na to, by być ekologicznym. Nieustannie pracujemy nad wdrażaniem nowych rozwiązań pozwalających zredukować wykorzystanie plastiku w produkcji. Będąc z nami na diecie, nie otrzymasz plastikowych pojemników, a biodegradowalne, wykonane z celulozy pudełka. Nie wykorzystujemy także plastikowych słomek, sztućców oraz toreb – wszystkie wymienione elementy zamieniliśmy na ich przyjazne środowisku odpowiedniki.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem