Catering dietetyczny Zielonka

Catering dietetyczny Zielonka

Body Chief catering dietetyczny od teraz dostępny jest również dla mieszkańców Zielonki w powiecie wołomińskim (województwo mazowieckie). Zadbaj o zdrowe nawyki w odżywianiu i przerzuć się na catering w pudełkach. To przede wszystkimi zdrowy styl życia, ale i oszczędność czasu i wygoda. Poznaj ofertę dostępnych diet i wybierz najlepszą dla siebie. Wciąż się wahasz? Czytaj dalej, a na pewno Cię przekonamy!

Jak działa dieta pudełkowa od Body Chief

Oferujemy aż 21 opcji dietetycznych, wśród których jest 19 diet pudełkowych, 2 linie detoksu sokowego oraz dieta z wyborem menu. Każda z diet (za wyjątkiem diet sokowych) dostępna jest w wielu wariantach kalorycznych.

Dieta do domu Zielonka

Bez problemu dobierzesz więc nie tylko menu odpowiadające Twoim smakom, ale także kaloryczność dopasowaną do potrzeb Twojego organizmu. Każdego dnia dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce (na terenie Zielonki oraz ponad 1000 innych miejscowości) torbę z 5 pełnowartościowymi posiłkami na cały dzień. Jedyne co musisz więc zrobić, to złożyć zamówienie, a resztą zajmiemy się my. Jeśli nie wiesz, jaką dietę lub kaloryczność wybrać, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami lub odwiedź podstronę z kalkulatorami!

Dlaczego warto wybrać nasz catering w Zielonce?

Od wielu lat dbamy o zdrowe odżywianie tysięcy mieszkańców z ponad 1000 miejscowości w Polsce, a także w Berlinie oraz Londynie. Doświadczenie zdobyte w tym czasie regularnie przekładamy na urozmaicanie oraz ulepszanie oferty diety pudełkowej.

Dieta pudełkowa Zielonka

Wybierając Body Chief, masz gwarancję smaku i jakości posiłków, które przygotowują najlepsi kucharze i dietetycy. W ten sposób zapewniamy niezwykłą różnorodność menu, skomponowanego z dań najdalszych kuchni świata w zdrowym wydaniu. Szybko się przekonasz, że dieta Body Chief jest atrakcyjna dla oka i podniebienia.

Nieodpłatna dostawa autochłodniami, zawsze świeże produkty, darmowe konsultacje dietetyczne to tylko niektóre z naszych zalet. Z dumą komunikujemy, że jako pierwsi w Polsce dokonaliśmy szeregu zmian w zakresie produkcyjnym, aby redukować wykorzystanie plastiku w naszej działalności. Co zrobiliśmy? Wprowadziliśmy biodegradowalne opakowania, papierowe torby i słomki, kompostowalne sztućce. Te elementy pomogły nam w obniżeniu jednostkowego zużycia tworzyw sztucznych aż o 90%, a nasi Klienci nie ponoszą z tego tytułu żadnych opłat!

Body Chief zadba o zdrowie Twoje, a także Twoich bliskich. Dołącz do nas już dziś.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem