Catering dietetyczny Dąbrówka

Catering dietetyczny Dąbrówka

Chcesz zdrowo się odżywiać i jednocześnie mieć więcej czasu dla siebie i bliskich? Body Chief pomoże! Nasz catering dietetyczny w Dąbrówce to oferta 19 zbilansowanych diet pudełkowych oraz 2 linii detoksu sokowego. Wybierz zestaw odpowiadający Twoim oczekiwaniom oraz określ jego kaloryczność i ciesz się pysznym i pełnowartościowym jedzeniem każdego dnia!

Dieta pudełkowa Dąbrówka

Dieta pudełkowa w Dąbrówce od Body Chief – zasady działania

Codzienna dostawa pełnowartościowego i zbilansowanego zestawu posiłków pod Twoje drzwi – tak właśnie działa dieta pudełkowa od Body Chief. Wśród szerokiej oferty, znajdziesz między innymi diety takie jak dieta z wyborem posiłków, dieta wegańska, dieta wegetariańska, dieta dla osób aktywnych fizycznie oraz diety lecznicze jak dieta lekkostrawna, dieta z niskim IG czy dieta bez glutenu. Każdy zestaw dostępny jest w kilku opcjach kalorycznych, a szczegółowy opis poszczególnych diet znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli nie wiesz, który wariant wybrać – skontaktuj się z naszymi dietetykami lub skorzystaj z kalkulatorów Body Chief.

Dieta do domu Dąbrówka

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Wybierając Body Chief, oszczędzisz przede wszystkim godziny poświęcane tygodniowo na zakupy oraz codzienne przygotowywanie posiłków. Gotując dla Ciebie, gwarantujemy smak i jakość, nad którymi każdego dnia pracują najlepsi szefowie kuchni oraz dietetycy.

Wybierając dietę Body Chief z dostawą w Dąbrówce, nie tylko zadbasz o zdrową dietę, ale również o środowisko. Dlaczego? Nieustannie pracujemy nad wdrażaniem nowych rozwiązań pozwalających zredukować wykorzystanie tworzyw sztucznych w produkcji. Nie otrzymasz także plastikowych pojemników, lecz wykonane z celulozy, w pełni biodegradowalne, pudełka. Nie wykorzystujemy również plastikowych słomek, sztućców oraz toreb – wszystkie wymienione elementy zamieniliśmy na ich przyjazne środowisku odpowiedniki.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem