Catering dietetyczny Warszawa Bielany

Catering dietetyczny Warszawa Bielany

Czas na dietę? Wybierz Body Chief! Oferujemy dostawę do ponad 1000 miast w całej Polsce, również na terenie Warszawy – w dzielnicy Bielany. Poznaj ofertę aż 18 zestawów cateringu dietetycznego, wybierz kaloryczność dopasowaną do Twoich celów i zacznij metamorfozę! Nie próbowałeś nigdy diety pudełkowej? Nie wiesz jak to działa? Wyjaśniamy poniżej!

Dieta do domu iBielany

Dieta pudełkowa Body Chief – jak to działa

Catering dietetyczny to usługa dla każdego, kto pragnie rozpocząć zdrowy styl życia. Oferujemy diety zbilansowane oraz specjalistyczne, w wielu wariantach kalorycznych. Jeżeli nie wiesz, jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z naszych kalkulatorów. Po złożeniu zamówienia możesz usiąść wygodnie, a my zajmiemy się resztą! Każdego dnia ugotujemy zestaw posiłków dietetycznych i dostarczymy go w wybrane przez Ciebie miejsce – także w warszawskiej dzielnicy Bielany.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Wybierając Body Chief, zyskasz nie tylko zdrowe posiłki każdego dnia, ale także szereg wartości dodanych, które wyróżniają nas na tle pozostałych cateringów dietetycznych.

Dieta pudełkowa Warszawa Bielany

Zawsze darmowa dostawa – obsługujemy już ponad 1000 miejscowości w całej Polsce. Do każdego z nich dostarczamy zestawy bez dodatkowych kosztów.

Bezpłatne konsultacje dietetyczne – zarówno przed złożeniem zamówienia jak i w trakcie jego trwania – nasi dietetycy są dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi, by uzyskać darmową poradę dotyczącą zdrowego odżywiania.

Dbałość o ekologię – wybierając catering Body Chief, wspierasz działania na rzecz ekologii. Nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, ograniczającymi wykorzystanie plastiku w produkcji zestawów. Wprowadziliśmy jako jedna z pierwszych firm w Polsce darmowe, biodegradowalne opakowania, ekologiczne sztućce, torby oraz słomki.

Body Chief. Not a diet. Lifestyle.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem