Catering dietetyczny Grodzisk Wielkopolski

Catering dietetyczny Grodzisk Wielkopolski

Body Chief catering dietetyczny jest dostępny także w Grodzisku Wielkopolskim! Codzienna dostawa 5 zbilansowanych posiłków pozwoli Ci zadbać o sylwetkę, niezależnie od tego czy Twoim celem jest zyskanie czy utrata kilogramów. Podczas, gdy my zajmiemy się gotowaniem, Ty poświęcisz swój czas na codzienne przyjemności. Zastanawiasz się jak to działa? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta do domu Grodzisk Wlkp

Oferta cateringu dietetycznego Body Chief

Oferujemy 21 odpowiednio zbilansowanych zestawów cateringowych. Wśród nich znajdują się diety standardowe – dla sportowców czy wegetarian jak i diety specjalistyczne – na przykład dieta bez laktozy i glutenu oraz dieta dla diabetyków. Po wybraniu zestawu, określisz także jego kaloryczność (każdy z zestawów jest dostępny w kilku wariantach kalorycznych). Gdy złożysz zamówienie, my zajmiemy się resztą. Każdego dnia dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce (także w Grodzisku Wielkopolskim) torbę, w której znajdziesz 5 posiłków na cały dzień.

Dlaczego powinieneś wybrać Body Chief?

Nasza firma już od kilku przygotowuje zestawy dietetyczne dla tysięcy mieszkańców w ponad 1000 polskich miastach. Między innymi dzięki tak szerokiej skali działania, wiemy jak odpowiednio zadbać o zdrowe odżywianie.

Dieta pudełkowa Grodzisk Wielkopolski

Jakość i smak restauracji zamknięta w pudełkach. Wykwalifikowani szefowie kuchni dbają na co dzień o to, by w zestawach Body Chief znajdowały się najwyższej jakości produkty. Nasze menu jest niezwykle zróżnicowane i pomimo dietetycznego charakteru, pojawia się w nim wiele smaków z najdalszych kuchni świata. Szybko się przekonasz, że bycie na diecie nie oznacza głodówek czy nudnych potraw.

Co ważne, dbamy nie tylko o kubki smakowe naszych Klientów, ale także o środowisko. Nasz catering wyróżnia się proekologicznym podejściem. We wszystkich zestawach znajdziesz biodegradowalne pudełka, słomki czy sztućce. A to wszystko całkowicie nieodpłatnie!

Jeszcze się wahasz? Zamów dietę testową i przekonaj się sam, jak łatwo jest być z nami na diecie!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem