Catering dietetyczny Sochaczew

Catering dietetyczny Sochaczew

Czy wiesz, że catering dietetyczny Body Chief dostarczamy także w Sochaczewie i okolicach? 21 zestawów, w wielu wariantach kalorycznych, to idealna perspektywa dla każdego, kto chce rozpocząć zdrowy styl życia. Zamów naszą dietę i ciesz się torbą pełną zdrowych i pełnowartościowych posiłków każdego dnia, dowożonych we wskazane przez Ciebie miejsce. Jeśli dieta pudełkowa to nowość dla Ciebie - zapoznaj się z zasadami jej działania poniżej.

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Sochaczewie

Zasady działania diety pudełkowej od Body Chief są niezwykle proste. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie dietę, a my zajmiemy się resztą!

Dieta do domu Sochaczew

Na naszej stronie zapoznasz się z ofertą 21 zestawów. Każda z nich dostępna jest w wielu kalorycznościach i każda z nich dostarczana jest nieodpłatnie do ponad tysiąca miejscowości w całym kraju. Zastanawiasz się, którą wybrać? Nasi dietetycy z chęcią Ci pomogą! Skontaktuj się z nimi za pomocą formularza lub telefonicznie i zasięgnij porady ekspertów. Możesz również sam obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne – korzystając z naszych kalkulatorów.

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Sochaczewie?

Dieta pudełkowa w Body Chief to przede wszystkim gwarancja smaku i jakości. Współpracujemy tylko z sprawdzonymi dostawcami, których produkty w połączeniu z najlepszą opieką szefów kuchni, zmieniają się w pełnowartościowe i zbilansowane dania dietetyczne.

Dieta pudełkowa Sochaczew

Cechuje nas także doświadczenie i kompleksowa oferta. Już od ponad 8 lat, dostarczamy dietę do ponad 1000 miejscowości w Polsce, oferując klientom szeroki wybór spośród 21 różnych zestawów (każdy w wielu wariantach kalorycznych).

W trosce o zadowolenie naszych klientów, ale również w trosce o środowisko, regularnie usprawniamy procesy produkcyjne wprowadzając innowacyjne rozwiązania mające na celu redukcję wykorzystania plastiku w produkcji. Dieta pudełkowa jest niestety kojarzona z plastikowymi pojemnikami, dlatego w Body Chief spotkasz wiele ekologicznych alternatyw. Tylko w ostatnich miesiącach wprowadziliśmy ekologiczne, darmowe opakowania dla wszystkich klientów, biodegradowalne sztućce i słomki. Wszystko natomiast jest zapakowane w papierową torbę, nadającą się do recyklingu.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem