Catering dietetyczny Rogoźno

Catering dietetyczny Rogoźno

Czy wiesz, że możesz oszczędzić nawet kilka godzin tygodniowo poświęcanych na zakupy i gotowanie? Wystarczy, że zamówisz catering dietetyczny od Body Chief w Rogoźnie. Oferujemy 19 rodzajów diety pudełkowej z codzienną dostawą we wskazane przez Ciebie miejsce. Wybierz zestaw dopasowany do Twoich potrzeb, określ jego kaloryczność i złóż zamówienie – resztą zajmiemy się my.

Dieta pudełkowa Rogoźno

Jakie diety pudełkowe oferujemy w Rogoźnie

W miejscowości Rogoźno, tak jak w pozostałych obsługiwanych lokalizacjach, oferujemy aż 19 zbilansowanych zestawów diety pudełkowej i 2 linie detoksu sokowego. Wśród naszej oferty znajdziesz diety zbilansowane pod kątem preferencji żywieniowych jak dieta Standard, dieta 3 posiłkowa do pracy, dieta dla sportowców, dieta wegetariańska, dieta wegańska oraz diety wspierające podczas problemów zdrowotnych jak dieta lekkostrawna, dieta z niskim indeksem glikemicznym czy dieta bez laktozy i glutenu. Każda z diet pudełkowych od Body Chief dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych. Jeżeli nie wiesz, ile kalorii spożywać dziennie – skorzystaj z naszych kalkulatorów lub darmowych konsultacji z dietetykami.

Dieta z dostawą do domu w Rogoźnie

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Body Chief to catering z dostawą do domu z wieloletnim doświadczeniem. Każdego dnia przygotowujemy tysiące dietetycznych zestawów, dostarczając je do ponad 1000 miejscowości w całym kraju – również do Rogoźna i okolic.

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, komponując zestawy z wysokiej jakości składników, które dostarczymy bezpłatnie pod Twoje drzwi za pomocą aut chłodniczych utrzymując świeżość i smak potraw.

Z sukcesem realizujemy także strategie dbania o środowisko. W tym celu wprowadziliśmy w pełni bezpłatne dla Klientów biodegradowalne opakowania, papierowe słomki i torby czy ekologiczne, bambusowe sztućce. Dzięki naszym działaniom, obniżyliśmy jednostkowe wykorzystanie tworzyw sztucznych w produkcji aż o 90%! Wybierając Body Chief wybierasz jakość, smak oraz troskę o Ciebie i planetę.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem