wróć do strony diet
Dieta Vegan

Vegan

1000, 1250, 1500, 1750, 2000, 2500 kcal

Zestaw VEGAN to wegański catering dietetyczny skierowany do osób, które chcą wyeliminować produkty pochodzenia zwierzęcego ze swojej codziennej diety przy jednoczesnym dostarczeniu niezbędnych składników odżywczych. Grupy produktów, które zostały całkowicie wykluczone to: mięso, ryby, owoce morza, nabiał, jaja oraz miód. Bazę proponowanych dań stanowią składniki roślinne, do których zaliczamy: zboża, rośliny strączkowe, orzechy, nasiona, warzywa i owoce. Wegańska dieta pudełkowa jest doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, których codzienne życie nie pozwala na przygotowywanie zbilansowanych posiłków, stworzonych wyłącznie z roślin.

Proponujemy kilka wariantów kalorycznych: 1000 kcal, 1250 kcal, 1500 kcal, 1750 kcal, 2000 kcal, oraz 2500 kcal. Każdy z nich składają się z pięciu posiłków. Jeśli nie wiesz, która kaloryczność jest odpowiednia dla Ciebie, skontaktuj się z naszymi dietetykami.

Dieta Vegan dostępna jest już od 61.00 zł za dzień (1000 kcal). Sprawdź nasz cennik i dołącz do Teamu Body Chief.

 

Średni tygodniowy bilans makroskładników
% energii z białka 12-15
% energii z tłuszczy 30-35
% energii z węglowodanów 45-50

 

W przypadku diety WEGAŃSKIEJ nie ma możliwości dostarczenia odpowiedniej ilości niektórych składników odżywczych z posiłkami, ponieważ nie występują one w produktach roślinnych lub ich zawartość jest na niewystarczającym poziomie. Prawidłowo zbilansowana dieta wegańska wymaga suplementacji witaminami D oraz B12.

Z pierwszymi dostawami Diety Vegan ruszamy już 1.09.2021 r.

Poniżej podpowiadamy jak może wyglądać Twój przykładowy wegański dzień, bazując na posiłkach, które znajdziesz w naszej nowej diecie Vegan.

I ŚniadanieSzakszuka z tofu i awokado z pieczywem,

II śniadanieWegańska panna cotta z sosem truskawkowym i brzoskwinią,

ObiadBurger z szarpanym jackfruitem, konfiturą z czerwonej cebuli i warzywami,

PodwieczorekVeganisu,

KolacjaPieczone warzywa korzeniowe z czarnuszką z sosem satay z masła orzechowego.