Warsztaty Kulinarne w Body Chief

Zapraszamy na Warsztaty Kulinarne w naszej autorskiej Szkole Gotowania! Podczas wyjątkowych spotkań ze specjalistami ze świata szeroko pojętej gastronomii, chcemy przekazywać Tobie wiedzę oraz zarażać pasją i miłością do gotowania. Jeżeli marzysz o wejściu do świata pełnego nietuzinkowych, a nawet nieoczywistych połączeń smakowych to gwarantujemy, że spełnisz je podczas 3-godzinnego spotkania. Będzie to czas, który na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. 

Gdzie odbywają się Warsztaty Kulinarne Body Chief?

Warsztaty Kulinarne Body Chief odbywają się w autorskiej Szkole Gotowania przy ulicy Grzybowej 10 w Wysogotowie (koło Poznania). Przy okazji zobaczysz jak od środka wygląda siedziba jednego z najpopularniejszych cateringów dietetycznych w Polsce.

Najbliższe warsztaty

 • 20 kwietnia
  Temat: Podróż po smakach Hiszpanii
 • 27 kwietnia
  Temat: Wege: Barbeque
 • 18 maja
  Temat: Kulinarna podróż do Włoch
Item 1 of 3

Podróż po smakach Hiszpanii

Señoras y Señores! Podróż po smakach Hiszpanii, jak długa i szeroka! Hiszpania to kraj ognistych temperamentów, pięknych mężczyzn, muzyki flamenco i corridy. Jest to także kraj fiesty, fantastycznego wina i przepięknych plaż. Wraz z Jakubem Linką przeżyj Hiszpańską przygodę, poznaj niesamowite smaki jednej z najzdrowszych i najsmaczniejszych kuchni świata.


Jakub Linka - kucharz młodego pokolenia, freelancer wyznaczający nowe standardy w dzisiejszej gastronomii. Warsztat zdobyty w najlepszych poznańskich restauracjach. Jego autorski projekt – ASTROGASTRO – spotkać można w całym kraju, gdzie realizuje warsztaty, wydarzenia w formule pop up, kolacje degustacyjne czy konsultacje. Doświadczenie Szefa Kuchni wzbogacone o inspiracje zwożone z podróży przekładają się na rozpiętość działalności, której się podejmuje. Jego styl to w dużej mierze eklektyczny fusion, który polega nie tylko na kombinacjach smaków, ale i technik, które podgląda latając po całym świecie. Kuchnię ASTROGASTRO charakteryzują sezonowe produkty w niekonwencjonalnych połączeniach i wyróżniająca się forma, często łącząca w sobie wiele styli – od streetfoodu po fine dining.

Jakie potrawy wspólnie przygotujemy?

Jadłospis Warsztatów kulinarnych Body Chief:

 • Krewetki winno-maślane z chorizo - hiszpański surf’n’turf, połączenie wybrzeża i centralnej Hiszpanii.
 • Krem z pieczonej papryki i pomidorów - krwisty, słodko-kwaśny jak hiszpański temperament krem.
 • Patatas arrugadas z mojo verde - słońce, kamienista plaża i Teneryfa. Ziemniaki w nietypowej skorupce przypomną nam słony smak kąpieli morskich.
 • Karmelizowana ośmiornica na rukoli i pomidorach - przygotuj sobie najlepszą ośmiornicę jaką jadłeś!

Regulamin Warsztatów Kulinarnych

Co na Ciebie czeka na naszych warsztatach?

 • Wspólne gotowanie w grupie 12 osób (gotujemy w 6 parach)
 • Mnóstwo ciekawostek kulinarnych, o których opowie prowadzący
 • Przepisy posiłków przygotowywanych podczas warsztatów
 • Fartuch
 • Relacja z wydarzenia w postaci zdjęć i filmu
 • Siedziba Cateringu Dietetycznego Body Chief - możecie zobaczyć na własne oczy jak wygląda firma od środka

Voucher na Warsztaty Kulinarne Body Chief - jak zamówić?

Poszukujesz wyjątkowego prezentu? Dobrze trafiłeś! Voucher na Warsztaty Kulinarne Body Chief idealnie sie sprawdzi jako podarunek z okazji urodzin, rocznicy czy świąt. 

Jak zamówić nasz voucher? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Szczegółowe zasady korzystania z vouchera znajdziesz w regulaminie warsztatów.  

Zapisz się już dziś na warsztaty kulinarne w Body Chief!

Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 727 444 479 lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony poniżej!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 RODO informuję, że: Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest Body Chief Sp. z o.o., ul. Grzybowa 10, 62-081 Wysogotowo.
Dane osobowe - kontaktowe przetwarzane są na podstawie zgody celem nawiązania kontaktu. Dane szczególne, dotyczące kwestii zdrowotnych przetwarzane są na podstawie zgody celem ustalenia odpowiedniej diety. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Spółki.