Catering dietetyczny Nowy Tomyśl

Catering dietetyczny Nowy Tomyśl

Body Chief catering dietetyczny od teraz także dostępny dla mieszkańców miasta Nowy Tomyśl i okolic. Czas na zdrowy styl życia? Poznaj ofertę 21 zbilansowanych diet i złóż zamówienie, a my zajmiemy się resztą! Codziennie otrzymasz 5 posiłków w wybranej kaloryczności we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dieta pudełkowa – jak to działa

Rozpoczynając przygodę z dietą pudełkową, bardzo szybko przekonasz się jak wiele korzyści się z tym wiąże. Podczas gdy Ty przeznaczysz czas na przyjemności lub obowiązki, my zajmiemy się przygotowaniem odpowiednio zbilansowanych posiłków.

Dieta do domu Nowy Tomyśl

Jak dokładnie to działa? Zapoznaj się z ofertą 21 diet pudełkowych, dostępną na naszej stronie. Każda z nich dostępna jest w różnych wariantach kalorycznych (jeżeli nie wiesz jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z naszych kalkulatorów lub skontaktuj się z naszym dietetykiem). Po wybraniu cateringu dietetycznego i jego kaloryczności, złóż zamówienie i… i już! Resztą zajmiemy się my. Za pomocą specjalnych aut chłodniczych dostarczymy dietę we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Nowego Tomyśla i okolic. To takie proste!

Dieta pudełkowa Nowy Tomyśl

Dlaczego warto wybrać nasz catering dietetyczny?

Jesteśmy jednym z liderów rynku cateringu dietetycznego. Od wielu lat dbamy o zdrowy styl życia tysięcy osób. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pomogło nam stworzyć odpowiednią ofertę, spełniającą wymagania nawet najbardziej wymagających podniebień. Nasz catering dietetyczny gwarantuje jakość i smak, dzięki wykorzystaniu tylko sprawdzonych produktów, od lokalnych dostawców.

Wybierając Body Chief zadbasz nie tylko o własną sylwetkę, ale także o środowisko. Nasza firma aktywnie działa w kierunku redukcji wykorzystania tworzyw sztucznych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy wprowadziliśmy (całkowicie nieodpłatnie) ekologiczne opakowania, sztućce, słomki oraz torby. Wszystkie nasze działania pozwoliły pomniejszyć jednostkowe zużycie plastiku aż o 95%!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem