Catering dietetyczny Opalenica

Catering dietetyczny Opalenica

Czas na zdrowy styl życia? Pragniesz urlopu od gotowania? Body Chief catering dietetyczny w Opalenicy to rozwiązanie dla każdego! Poznaj ofertę diety pudełkowej – codziennej dostawy 3, 4 lub 5 posiłków we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Opalenicy i okolic i przekonaj się, jak przyjemna może być dieta. Zamów zestaw próbny i zacznij metamorfozę z Body Chief – cateringiem wybranym przez kilkanaście tysięcy osób w ponad 1000 lokalizacjach.

Dieta pudełkowa w Opalenicy

Dieta pudełkowa w Opalenicy – Body Chief

W Opalenicy, podobnie jak we wszystkich obsługiwanych miejscowościach, oferujemy 21 zestawów dietetycznych – 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linie diety sokowej. Dostępne w Body Chief diety pudełkowe są dla każdego – wegan, wegetarian, sportowców, osób nietolerujących laktozy czy glutenu – koniecznie poznaj każdą z nich by wybrać dietę odpowiadającą twoim potrzebom. Jeżeli zastanawiasz się, który zestaw będzie dla Ciebie najlepszym – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi dietetykami. Po wyborze i złożeniu zamówienia, usiądź wygodnie w fotelu lub zrób to, na co tylko masz ochotę, a resztą zajmiemy się my! Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy torbę pełną pysznych dań na terenie Opalenicy i okolic.

Dieta do domu Opalenica

Dieta do domu od Body Chief – zalety

Body Chief to catering z doświadczeniem, która dba o zdrowe odżywianie tysięcy klientów z ponad 1000 miejscowości w Polsce – również w Opalenicy.

Będąc na diecie z Body Chief, otrzymasz zestaw 5 posiłków na cały dzień w określonej łącznej kaloryczności oraz kompleksową obsługę dietetyczną. Co to oznacza? Zarówno przed złożeniem zamówienia jak i w trakcie jego trwania możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykami.

Co więcej, nie pobieramy dodatkowych opłat za dostawę diety, ekologiczne opakowania, bambusowe sztućce czy papierowe torby oraz wiele innych udogodnień w trakcie trwania diety.

Nie zwlekaj i dołącz do Body Chief – zamów dietę z dostawą do domu, która zmieni Twoje życie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem