Catering dietetyczny Zielonki

Catering dietetyczny Zielonki

Catering dietetyczny w mieście Zielonki od Body Chief to oferta 21 zestawów dietetycznych – 19 diet pudełkowych i 2 diet sokowych. Każdy z oferowanych produktów dostępny jest do wyboru w kilku wariantach kalorycznych. Złóż zamówienie, a resztą zajmiemy się my! Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce w Zielonkach torbę pełną pysznych dań.

Dieta pudełkowa Zielonki

Body Chief – dieta pudełkowa Zielonki

W Zielonkach oferujemy kilkanaście diet pudełkowych stworzonych w oparciu o preferencje żywieniowe lub zdrowotne. Oznacza to, że znajdziesz nie tylko dobrze zbilansowane diety pudełkowe (jak dieta Standard czy Less Carb) lecz także diety przeznaczone dla osób z problemami około chorobowymi jak np. lekkostrawna dieta Soft czy dieta z niskim IG. Każdy z dostępnych zestawów możliwy jest do wyboru w kilku opcjach kalorycznych. Jeżeli zastanawiasz się, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia – skorzystaj z kalkulatorów lub bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Zielonki

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Zielonkach

Od wielu lat przygotowujemy zdrowe dania dla tysięcy osób w ponad 1000 miejscowościach. Tak duża skala działania pomogła nam w skrupulatnym dopracowaniu oferty. W Zielonkach warto wybrać naszą dietę pudełkową, ponieważ wiemy jak zadbać o zdrowy styl życia. Zamawiając Body Chief, otrzymasz jakość i smaki restauracji w ekologicznych opakowaniach każdego dnia. Przekonasz się, że będąc na diecie, możesz jeść niebanalne potrawy z najdalszych kuchni świata, przygotowane przez najlepszych kucharzy i dietetyków w kraju.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem