Catering dietetyczny Trzcianka

Catering dietetyczny Trzcianka

Body Chief catering dietetyczny w Trzciance (województwo wielkopolskie) i okolicach. Czas na dietę? Tylko z nami! Zamów 5 zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków na cały dzień i ciesz się zdrowym stylem życia. Body Chief to 19 różnych diet pudełkowych, dostępnych w kilku wariantach kalorycznych oraz 2 linie detoksu sokowego.

Jak działa catering dietetyczny Body Chief w Trzciance

Idea cateringu dietetycznego Body Chief jest niezwykle prosta. Ty wybierasz dietę, my przygotowujemy i dostarczamy ją we wskazane miejsce na terenie Trzcianki i okolic.

Dieta pudełkowa Trzcianka

Wśród naszej oferty znajdziesz zestawy specjalistyczne dla osób z nietolerancjami pokarmowymi (np. glutenu oraz laktozy), a także diety dedykowane dla sportowców, wegetarian, kobiet w ciąży i najmłodszych. Co musisz zrobić? Zamów interesujący Cię zestaw, a my zajmiemy się resztą. Ugotujemy 5 zdrowych i smacznych posiłków i nieodpłatnie dostarczymy je wprost pod Twoje drzwi. Zarówno przed, jak i w trakcie trwania zamówienia , możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami. Z nami przekonasz się, że dieta może być przyjemna.

Dlaczego w Trzciance warto wybrać Body Chief

Cechuje nas przede wszystkim doświadczenie. Jesteśmy liderem w branży diety pudełkowej już od wielu lat. Nasza skala działania to nie tylko 1000 miejscowości w całej Polsce (w tym w Trzciance), ale także zagraniczne miasta jak Berlin i Londyn. Dzięki tak bogatej historii wiemy jak tworzyć skuteczną i zdrową dietę.

Dieta do domu Trzcianka

Zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy osób, a to motywuje nas do dalszej pracy i rozwoju. Dieta pudełkowa od Body Chief to wysokiej jakości produkty, które zawsze świeże i pyszne trafiają w ręce odbiorcy. Jak to robimy? Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, a nasz sztab dietetyków ściśle współpracuje z najlepszymi kucharzami, wprowadzając do menu dania najsmaczniejszych kuchni świata – w zdrowym wydaniu.

Dbamy również o środowisko, ponieważ mamy pełną świadomość tego, jak wiele firm cateringowych bagatelizuje problem zużycia plastiku. Tylko na przestrzeni minionego roku, wprowadziliśmy bezpłatne biodegradowalne pojemniki, papierowe eko-torby oraz kompostowalne sztućce i słomki. Wszystkie działania pozwoliły nam na redukcję jednostkowego zużycia tworzyw sztucznych aż o 90%!

Nie zwlekaj i dołącz do Body Chief. Zadbajmy wspólnie o Twoje zdrowie, cele i środowisko, które nas otacza.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem