Catering dietetyczny Konin

Catering dietetyczny Konin

Body Chief catering dietetyczny jest już dostępny także dla mieszkańców Konina (woj. wielkopolskie). Jeżeli pragniesz przejść na zdrowy styl życia i osiągać cele w zgodzie z pełnowartościową dietą, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Proponujemy aż 21 różnych diet pudełkowych, w kilku kalorycznościach, oraz dwie linie diety sokowej. Zastanawiasz się jak to działa? Wyjaśniamy poniżej.

Jak działa dieta pudełkowa od Body Chief

Dieta pudełkowa to produkt, który jest stworzony dla każdego – niezależnie od celu. Jako Body Chief oferujemy 21 różnych zestawów dietetycznych. Wśród nich jest dieta dla sportowców, dla wegetarian, dla kobiet w ciąży czy także diety specjalistycznie dla osób z nietolerancją laktozy lub glutenu. 

Dieta pudełkowa Konin

Wystarczy, ze wybierzesz interesujący Cię zestaw oraz jego kaloryczność, a my każdego dnia dostarczymy nieodpłatnie 5 zbilansowanych posiłków we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Konina i okolic.

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Już od wielu lat dbamy o żołądki tysięcy Klientów z całej Polski. Wspieramy ich w drodze do zdrowego stylu życia oraz realizacji marzeń związanych z osiągnięciem idealnej dla nich sylwetki. Dieta pudełkowa to produkt, który z pewnością odmieni także Twoje życie. Wspomniane lata doświadczenia pozwoliły nam na stworzenie oferty wielu zestawów dietetycznych oraz dwóch linii detoksów sokowych. To jednak nie jedyny atut, jakim może pochwalić się nasza firma.

Dieta do domu konin

Jakość i świeżość – to cechy, które są dla nas niezwykle istotne. Aby je zachować, współpracujemy tylko z lokalnymi dostawcami. Proces logistyczny stworzony został w oparciu o specjalnie auta chłodnicze, które codziennie dbają o to, aby pod drzwi naszych Klientów docierały świeże i pełnowartościowe posiłki.

Zróżnicowane menu – z Body Chief przekonasz się, że dieta nie musi być nudna. Kuchnia meksykańska w poniedziałek, wtorkowa uczta we włoskim stylu? Z nami to możliwe!

Ekologia na pierwszym miejscu – nasze produkty pomagają nie tylko Klientom, ale także środowisku. Nieustannie ograniczamy wykorzystanie plastiku w procesach produkcyjnych. Dzięki wprowadzeniu biodegradowalnych sztućców, pudełek, toreb i słomek udało nam się zmniejszyć wykorzystanie tworzyw sztucznych nawet o 95%!

Postaw na zdrowy i ekologiczny styl życia – dołącz do Body Chief już dziś!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem