Catering dietetyczny Legionowo

Catering dietetyczny Legionowo

Body Chief catering dietetyczny dostępny także w mieście Legionowo i okolicach. Planujesz zgubić lub zyskać kilka kilogramów? A może chcesz po prostu zacząć odżywiać się zdrowo? Poznaj ofertę 21 diet pudełkowych, wybierz idealną dla siebie i zamów zestaw testowy już dziś. Jeśli zastanawiasz się czym tak naprawdę jest catering dietetyczny – wyjaśniamy poniżej.

Catering dietetyczny Body Chief - jak to działa

Catering w pudełkach, czyli tak zwany catering dietetyczny to oferta, która polega na dostawie 5 lub 3 pełnowartościowych, zdrowych i zbilansowanych posiłków każdego dnia w wybrane przez Ciebie miejsce (także w Legionowie i okolicach).

Dieta do domu Legionowo

Spośród oferty 21 zestawów diety pudełkowej Body Chief wybierzesz odpowiedni dla siebie – na przykład Dietę Sport, Dietę Vege czy też Dietę Standard. Określisz także jej kaloryczność spośród 5 dostępnych (dla każdego zestawu). Dzięki temu, już nawet następnego dnia trafi do Ciebie zestaw posiłków na cały dzień, który doskonale wpasuje się w Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jesz tyle, ile potrzebuje Twój organizm.

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową Body Chief?

Zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy Klientów. Jako firma, dbamy o zdrowe nawyki w odżywianiu Polaków już od wielu lat. Doświadczenie, które zyskaliśmy zaowocowało stworzeniem oferty diety pudełkowej odpowiadającej na wymagania każdego. To także kompozycje posiłków specjalistycznych – dla diabetyków, dla osób z nietolerancją laktozy lub glutenu czy też dla kobiet w ciąży i dzieci.

Dieta pudełkowa Legionowo

Body Chief stawia na jakość i świeżość produktów, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami, a nasz proces logistyczny bazuje na dostarczaniu świeżo przygotowanych posiłków za pomocą aut chłodni. 

Dbamy o ekologię. Nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem rozwiązań mających na celu redukcję wykorzystania tworzyw sztucznych w produkcji zestawów dietetycznych. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy udało nam się wprowadzić nieodpłatne sztućce i słomki, w pełni biodegradowalne. Sukcesywnie wymienialiśmy także opakowania - z tradycyjnych, czarnych, plastikowych na biodegradowalne jasne eko-pudełka.

Jeszcze się wahasz? Zamów dietę testową i przekonaj się, jak łatwo jest być na diecie!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem