Catering dietetyczny Legionowo

Catering dietetyczny Legionowo

Body Chief catering dietetyczny dostępny także w Legionowie i okolicach. Planujesz zgubić lub zyskać kilka kilogramów? A może chcesz po prostu zacząć odżywiać się zdrowo? Poznaj ofertę 13 diet pudełkowych, wybierz idealną dla siebie i zamów zestaw testowy już dziś. Jeśli zastanawiasz się czym tak naprawdę jest catering dietetyczny – wyjaśniamy poniżej.

Catering dietetyczny – o co w tym chodzi

Catering w pudełkach, czyli tak zwany catering dietetyczny to oferta, która polega na dostawie 5 pełnowartościowych, zdrowych i zbilansowanych posiłków każdego dnia w wybrane przez Ciebie miejsce (także w Legionowie i okolicach).

Dieta do domu Legionowo

Spośród oferty 13 zestawów Body Chief wybierzesz odpowiedni dla siebie – na przykład Dietę Sport, Dietę Vege czy też Dietę Standard. Określisz także jej kaloryczność spośród 5 dostępnych (dla każdego zestawu). Dzięki temu, już nawet następnego dnia trafi do Ciebie zestaw posiłków na cały dzień, który doskonale wpasuje się w Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jesz tyle, ile potrzebuje Twój organizm.

Dlaczego warto wybrać właśnie Body Chief?

Zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy Klientów. Jako firma, dbamy o zdrowe nawyki w odżywianiu Polaków już od 6 lat. Doświadczenie, które zyskaliśmy zaowocowało stworzeniem oferty idealnie odpowiadającej na wymagania każdego. To także kompozycje posiłków specjalistycznych – dla diabetyków, dla osób z nietolerancją laktozy lub glutenu czy też dla kobiet w ciąży i dzieci.

Dieta pudełkowa Legionowo

Body Chief stawia na jakość i świeżość produktów, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami, a nasz proces logistyczny bazuje na dostarczaniu świeżo przygotowanych posiłków za pomocą aut chłodni. Co więcej, posiłki dostarczane są już następnego dnia. W przypadku złożenia zamówienia do godziny 14:00, możesz rozpocząć dietę kolejnego dnia roboczego.

Dbamy o ekologię. Nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem rozwiązań mających na celu redukcję wykorzystania tworzyw sztucznych w produkcji zestawów dietetycznych. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy udało nam się wprowadzić nieodpłatne sztućce i słomki, w pełni biodegradowalne. Sukcesywnie wymienialiśmy także opakowania - z tradycyjnych, czarnych, plastikowych na biodegradowalne jasne eko-pudełka.

Jeszcze się wahasz? Zamów dietę testową i przekonaj się, jak łatwo jest być na diecie!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem