Zacznij dietę w niższej cenie!

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda i smakuje catering dietetyczny Body Chief? A może chcesz sprawdzić, czy wybrana dieta lub kaloryczność odpowiadają Twoim wymaganiom? Wypróbuj dietę testową - jednodniowy, pełnowartościowy zestaw, składający się z posiłków na cały dzień, który zamówisz w niższej cenie!

Jak zamówić zestaw próbny? Podczas składania zamówienia w polu „okres diety” wybierz opcję „Dieta testowa”. Zniżka naliczy się automatycznie. Pamiętaj, że zestaw próbny możesz zamówić tylko raz.

Jeżeli jeszcze nas nie znasz, zobacz poniżej, dlaczego warto wybrać nasz catering!

Świeżość i smak w każdym zestawie

Jesteśmy obecni na rynku cateringu dietetycznego już od ponad 8 lat. Wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie, ponieważ każdego dnia wspieramy w zdrowym stylu życia tysiące Klientów z ponad 1000 miejscowości.

Każdego dnia dostarczymy Ci świeże i pełne smaku dietetyczne posiłki za pomocą własnych aut chłodniczych. W Body Chief nie korzystamy z zewnętrznych firm kurierskich, chcąc zachować najwyższą jakość świadczonych usług.

Zamów dietę testową

Poznaj nasze diety

Ekologiczny catering dietetyczny

W Body Chief podjęliśmy wyzwanie walki o redukcję negatywnych skutków działalności branży cateringu dietetycznego. Tworzymy i realizujemy strategię ograniczenia wykorzystywania tworzyw sztucznych i wprowadzenia opakowań przyjaznych środowisku.

Jesteśmy pierwszym cateringiem w Polsce, który wprowadził nieodpłatne, biodegradowalne pudełka w każdym zestawie. Eko-opakowania otrzymasz wraz z bambusowymi sztućcami oraz papierowymi słomkami, w zdatnej do recyklingu, przyjaznej środowisku, torbie.

Bezpłatne korzyści

Stawiamy na transparentność! Nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z dostawą, ekologicznymi opakowaniami, sztućcami czy zmianami w zamówieniu.

Zamawiając catering dietetyczny Body Chief możesz również skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych z naszymi dietetykami.