Catering dietetyczny Będzin

Catering dietetyczny Będzin

Body Chief catering dietetyczny jest już dostępny w Będzinie (województwo śląskie) i okolicach! Wiesz co to oznacza? Możesz rozpocząć z nami zdrowy styl życia! Wystarczy, że wybierzesz jedną z 19 diet pudełkowych i 2 diet sokowych, które oferujemy. Resztą zajmiemy się my. Codziennie dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Będzina i okolic, 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków na cały dzień. Zobacz, dlaczego warto wybrać Body Chief i dołącz do nas już dziś!

Dieta do domu Będzin

Dlaczego dieta pudełkowa od Body Chief?

Cechuje nas przede wszystkim doświadczenie – od wielu lat dbamy o zdrowe odżywianie tysięcy Polaków (teraz także mieszkańców Będzina). Wiedza, jaką pozyskaliśmy przez te lata, pozwoliła nam na rozbudowanie oferty aż o 21 zestawów (standardowych oraz specjalistycznych) w różnych wariantach kalorycznych. Z pewnością znajdziesz więc dietę dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb. Wybierając Body Chief, możesz liczyć na jakość i smak otrzymywanych posiłków. Współpracujemy tylko z lokalnymi dostawcami, starannie dobierając produkty wykorzystywane w dietach. Tylko w ten sposób, zagwarantujemy Tobie restauracyjne smaki zamknięte w ekologicznych pudełkach.

Dieta pudełkowa Będzin

Nasi dietetycy dbają również o to, aby dieta nigdy Ci się nie znudziła. Nasze menu to bez wątpienia niezwykle zróżnicowane pozycje każdego dnia. Rozpoczynając dietę z Body Chief, przekonasz się, że możesz jeść smacznie, zdrowo i oryginalnie. Zaskoczymy Cię daniami z najodleglejszych miejsc na świecie!

Dbamy nie tylko o ludzi, ale także o środowisko. Jesteśmy eko-cateringiem dietetycznym. Co to oznacza? Sukcesywnie, od kilku lat, dbamy o ograniczenie wykorzystania plastiku w naszej działalności. Dieta pudełkowa, jak nazwa wskazuje, bazuje na opakowaniach w postaci pudełek. Zadbaliśmy więc oto, aby były one biodegradowalne. To jednak nie wszystko. W naszej diecie pudełkowej znajdziesz nieodpłatnie ekologiczne słomki oraz biodegradowalne sztućce. Wszystko dostarczymy w papierowej torbie. Stawiając na Body Chief, zadbasz nie tylko o swój organizm, ale także o środowisko!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem