Catering dietetyczny Zakopane

Catering dietetyczny Zakopane

Górski punkt na mapie dostaw cateringu dietetycznego – Zakopane i okolice! Tak! Catering dietetyczny Body Chief jest już także w tym mieście! Wybierz swoją dietę, zamów zestaw próbny i sprawdź nasz fit catering. Jeżeli zastanawiasz się, jak dokładnie to działa – wyjaśniamy poniżej.

Jak działa catering dietetyczny Body Chief

Catering dietetyczny Body Chief to oferta aż 19 rodzajów diety pudełkowej i 2 diet sokowych. Każda z nich dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych.

Dieta do domu Zakopane

Po złożeniu zamówienia, otrzymasz od nas już następnego dnia 5 pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Dzięki temu zyskasz czas – koniec z gotowaniem i robieniem zakupów. Odpowiednią dla siebie dietę oraz jej kaloryczność możesz wybrać przy pomocy naszych dietetyków. Możesz się z nimi skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Powody, dla których warto wybrać Body Chief

Nasza dieta pudełkowa jest gwarancją sukcesu w dążeniu do wymarzonej formy. Zaufały nam tysiące Polaków w ponad 1000 lokalizacjach – w tym także w Zakopanem. Doświadczenie, które dzięki temu zyskaliśmy, zaowocowało stworzeniem kompleksowej oferty cateringu dietetycznego z najbardziej zróżnicowanym menu na rynku. Zamawiając zestawy diety pudełkowej Body Chief poznasz kuchnie z najdalszych zakątków świata.

Dieta pudełkowa Zakopane

Catering dietetyczny Body Chief dostarczany jest każdego dnia, za pomocą specjalnych aut z chłodniami. Dzięki temu zachowujemy świeżość i jakość posiłków w każdym zestawie. Nie jest nam także obojętna ekologia. Dlatego nieustannie dbamy o wprowadzanie rozwiązań redukujących wykorzystanie tworzyw sztucznych – przede wszystkim plastiku – w produkcji cateringu. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zrezygnowaliśmy całkowicie z plastikowych słomek i sztućców, zastępując je w pełni kompostowalnymi substytutami. Zamieniliśmy także plastikowe opakowania na eko-pudełka. Jednostkowe zużycie plastiku zmalało dzięki temu aż o 90%.

Nie czekaj i zamów dietę pudełkową Body Chief już dziś!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem