Catering dietetyczny Ząbki

Catering dietetyczny Ząbki

Nie lubisz lub nie masz czasu na gotowanie? Chciałbyś odżywać się zdrowiej, ale nie wiesz jak? Body Chief pomoże! Nasz catering dietetyczny w Ząbkach to oferta codziennej dostawy 3, 4 lub 5 dietetycznych dań w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Oferujemy kilkanaście rodzajów diety pudełkowej więc z pewnością znajdziesz zestaw odpowiedni dla Ciebie i Twoich celów.

Dieta pudełkowa Ząbki

Jakie diety pudełkowe oferujemy w Ząbkach

Catering dietetyczny Body Chief to oferta aż 21 zestawów dietetycznych. 19 z nich to diety pudełkowe zawierające posiłki na cały dzień, podczas gdy 2 pozostałe to oferta detoksu sokowego. Diety pudełkowe Body Chief dostępne w Ząbkach to zestawy dopasowane do preferencji i celów treningowych oraz nietolerancji żywieniowych. Znajdziesz u nas między innymi Dietę Standard, Dietę Sport, Dietę Vegan oraz Dietę Soft, Dietę Gluten Free, Dietę Fit Mammy. Pełny opis każdej z nich oraz pozostałych znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli nie wiesz, który catering będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Ząbki

Zalety diety z dostawą do domu Body Chief

Body Chief to nie dieta – to styl życia. Hasło to przewodzi naszej firmie od wielu lat. Dbamy o to, żeby nasi Klienci otrzymali nie tylko dietetyczne dania, ale również ideę zdrowego trybu życia. W tym celu oprócz obsługi żywieniowej oferujemy serię poradników i konsultacji dietetycznych przed, w trakcie i po złożeniu zamówienia.

Wybierając Body Chief, otrzymasz dietę, która nigdy się nie nudzi! Opracowaliśmy kilka tysięcy receptur, a nasze menu jest regularnie wzbogacane o kolejne pyszne dania z najdalszych kuchni świata.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem