Not a diet. Lifestyle.
Kochamy to, co robimy!
Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i odkrywcami nowych smaków. Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale pragniemy zarazić Cię pasją do zdrowego odżywiania. Pokazać jak żyć zdrowo i smacznie oraz pomóc Ci osiągnąć wymarzone cele. I uświadomić jakie to może być satysfakcjonujące!
Profesjonalne
doradztwo dietetyczne
Nasze diety są opracowane na podstawie konsultacji dietetycznej, dzięki czemu zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nasi dietetycy są do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, a w soboty od 8 do 14. Na indywidualne spotkania zapraszamy w środy w godzinach od 15 do 18 do naszego biura w Poznaniu. Napisz na dietetyk@bodychief.pl lub zadzwoń 601 444 466.
Stawiamy na zdrowie,
świeżość i fantazję smaku
Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy diety. Wybieramy tylko naturalne produkty najwyższej jakości. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Współpracujemy z najlepszymi kucharzami, którzy dbają o to, by codzienne menu było nie tylko prawidłowo zbilansowane i zdrowe, ale przede wszystkim by urzekało smakiem. Innowacyjne podejście do gotowania oraz sezonowe produkty – to wszystko sprawia, że nasze diety są różnorodne i smaczne.

JAK TO DZIAŁA

Wybierasz Dietę
z naszej oferty
Zamawiasz
w dowolny sposób
Otrzymujesz dostawę
pod drzwi
Cieszysz się pysznym
jedzeniem, zdrowiem
i piękną sylwetką