Dlaczego my?

. . . . .

KOCHAMY TO CO ROBIMY!

Zastanawiałeś się, kto stoi za tym, by pod Twoje drzwi trafił zestaw zdrowych i smacznych posiłków?

Team Body Chief tworzą ludzie kreatywni i energiczni, dla których najważniejsza jest satysfakcja Klientów. Jesteśmy miłośnikami zdrowej kuchni i dobrego smaku, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy zestaw dostarczał niepowtarzalnych kulinarnych doznań.

Codziennie testujemy dania, sprawdzamy jakość potraw i poszukujemy nowych rozwiązań. Najbardziej cieszy nas, kiedy wiemy, że to co robimy sprawia Ci radość i dodaje życiu smaku.

DBAMY O JAKOŚĆ NA KAŻDYM ETAPIE

Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy diety. Wybieramy tylko produkty najwyższej jakości. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Dokładamy wszelkich starań, by nasze diety były smaczne i pozytywnie Cię zaskakiwały.

Chcemy zadowolić najbardziej wymagających Klientów. O to, by zestawy trafiły świeże i smaczne pod Twoje drzwi dba szereg wykwalifikowanych osób. Dostawy prowadzimy wyłącznie autochłodniami, aby posiłki, od momentu powstania aż do dostarczenia pod wskazany adres, przebywały w warunkach chłodniczych i maksymalnie długo zachowały świeżość.

#LIFESTYLEISECO

Mamy świadomość, jaki wpływ na środowisko naturalne ma branża diet pudełkowych, dlatego dokładamy starań, by możliwie zmniejszyć użycie plastiku. W tym celu stworzyliśmy strategię ograniczenia wykorzystania tworzyw sztucznych. W ramach tej strategii rezygnujemy z plastikowych pudełek na rzecz eko-pojemników, wykonanych w 90% z celulozy.

Dodatkowo do zestawów dokładamy wyłącznie ekologiczne sztućce (w 100% biodegradowalne i kompostowalne) oraz papierowe słomki, a nasze diety pakujemy w torby, których proces wytworzenia jest bardziej przyjazny środowisku. Co najważniejsze, za wszystkie eko-zmiany nie pobieramy dodatkowych opłat!  Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.bodychief.pl/eko 


Body Chief. Not a diet. Lifestyle.

Stawiamy na zdrowie,
świeżość i fantazję smaku

Jak działa catering dietetyczny Body Chief?

. . . . .