Catering dietetyczny Białystok

Catering dietetyczny Białystok

Hej! Jesteś z Białegostoku lub jego okolic? Poszukujesz najlepszego cateringu dietetycznego z dowozem w wyznaczone miejsce? Body Chief to dieta pudełkowa, którą raz spróbujesz i nie będziesz chciał zrezygnować!

Nie masz czasu na gotowanie? Chciałbyś prowadzić zdrowy tryb życia? Nic prostszego! Zamów catering dietetyczny od Body Chief, a my przygotujemy dla Ciebie 5 pełnowartościowych posiłków na cały dzień ze świeżych produktów i dostarczymy je w eko-pudełkach pod same drzwi! Zadbaj o swoje zdrowie i wypróbuj najlepszy fit catering w Białymstoku.

Dieta pudełkowa w Białymstoku

Catering dietetyczny Body Chief to smaczna dieta, która pozwoli zadbać o zdrowe odżywianie. Znajdź zestaw, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom spośród 21 rodzajów diety pudełkowej. Możesz wybrać m.in. dietę wegetariańską (Vege), dietę lekkostrawną (Soft), dietę o niskim indeksie glikemicznym (Low IG) lub dietę bez glutenu (Gluten Free). Jeśli wykonujesz intensywne treningi sięgnij po dietę Sport, jeśli nie masz specjalnych preferencji żywieniowych, wybierz zestaw Standard. Szczegółowy opis naszych zestawów znajdziesz tutaj. Która z dostępnych opcji jest najlepsza dla Ciebie - dieta 1000, 1500, a może 2500 kcal? Wszystko zależy od Twoich parametrów, stylu życia i efektów, jakie chcesz osiągnąć. Przy pomocy diety pudełkowej możesz zarówno zrzucić zbędne kilogramy jaki i zwiększyć masę mięśniową lub po prostu utrzymać wagę i przy tym zdrowo się odżywiać. 

Dieta do domu w Białymstoku

Konsultacje z dietetykiem Body Chief

Jeśli nie masz pewności, ile kalorii potrzebuje Twój organizm skontaktuj się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Tobie konsultacji oraz odpowie na pytanie dotyczące zdrowego stylu życia.

Dieta pudełkowa to zdrowa i wygodna propozycja. Nie musisz liczyć kalorii, bo nasz dietetyk zrobi to za Ciebie! Przekonaj się sam, jak smaczna i wygodna jest dieta z dostawą do domu dostępna w Białymstoku i okolicach. Postaw na Body Chief i ciesz się wolnym czasem i wymarzoną sylwetką!

Obszar dostaw Body Chief w Białymstoku

Gdzie dostarczamy diety w Białymstoku

Catering dietetyczny Body Chief dostarczamy każdego dnia do ponad 1000 lokalizacji w Polsce, również do Białegostoku i okolic. Dostawy naszych diet odbywają się na terenie całego miasta, w tym dzielnic Białegostoku: Fasty, Zawady, Jaroszówka, Bacieczki, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piasta II, Wygoda, Skorupy, Leśna Dolina, Starosielce, Młodych, Przydworcowe, Bema, Nowe Miasto, Piaski, Mickiewicza, Dojlidy, Dojlidy Górne.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem