Catering dietetyczny Trójmiasto

Catering dietetyczny Trójmiasto

Trójmiasto – catering dietetyczny Body Chief to oferta kilkunastu rodzajów diety pudełkowej z dostawą do domu w obrębie nadmorskiej metropolii. Wybierz zestaw dopasowany do Twoich preferencji, określ jego kaloryczność i złóż zamówienie – już nawet następnego dnia otrzymasz torbę pełną pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków na cały dzień!

Dieta pudełkowa Trójmiasto

Dieta pudełkowa w Trójmieście – oferta Body Chief

W Trójmieście, tak jak w pozostałych lokalizacjach, oferujemy aż 19 diet pudełkowych zbilansowanych pod kątem preferencji żywieniowych oraz 2 linie detoksu sokowego. Każdego dnia ugotujemy i dostarczamy we wskazane przez Ciebie miejsce wybrany zestaw. Znajdziesz u nas między innymi: dietę z wyborem menu, dietę wegańską czy dietę dla sportowców. Opis wymienionych oraz pozostałych diet znajdziesz na naszej stronie! W przypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Dieta do domu w Trójmieście

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Dbamy o zdrowe odżywianie Klientów z całej Polski już od wielu lat. Doświadczenie nabyte w tym czasie pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty cateringu dietetycznego – także w Trójmieście. Wybierając nasze zestawy, masz pewność, że zostały one przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dowóz diet do wszystkich obsługiwanych miejscowości odbywa się zawsze za pomocą aut chłodniczych, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się świeżymi i smacznymi posiłkami.

Jako jedna z nielicznych firm cateringowych nie mamy ukrytych opłat w związku z realizacją zamówienia. Body Chief to dieta z darmową dostawą, bezpłatnymi ekologicznymi opakowaniami w każdym zestawie oraz możliwością skorzystania z nieodpłatnych konsultacji dietetycznych. Ponadto, naszą dietę możesz w każdej chwili wypróbować w niższej cenie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem