Catering dietetyczny Milanówek

Catering dietetyczny Milanówek

Mamy świetną wiadomość dla mieszkańców Milanówka (województwo mazowieckie) i okolic! Od teraz catering dietetyczny Body Chief dostępny jest także w tej miejscowości. Szeroka oferta aż 21 diet: w tym dieta z wyborem menu, diety pudełkowe 5 i 3 posiłkowe oraz diety sokowe to pomysł na zdrowy styl życia! Pragniesz zgubić lub zyskać dodatkowe kilogramy? Z pewnością pomożemy. Jeśli zastanawiasz się jak działa catering w pudełkach – wyjaśniamy poniżej.

Catering pudełkowy Body Chief – jak to działa

Ideą cateringu pudełkowego Body Chief jest przede wszystkim wsparcie Klientów w zdrowym stylu odżywiania. Codziennie przygotowujemy zestawy 5 posiłków na cały dzień, dopasowanych do celów Klienta, a następnie dostarczamy je we wskazane miejsce np. do domu lub pracy (także na terenie Milanówka i okolic).

Dieta do domu Milanówek

Catering od Body Chief to oferta aż 21 zestawów dietetycznych, m.in. dla sportowców, dla wegetarian, dla osób z nietolerancjami żywieniowymi, a także dietę z wyborem menu oraz diety sokowe. Co więcej, w Body Chief płacisz tylko za posiłki! Nie pobieramy dodatkowych opłat związanych z dostawą, zmianami w trakcie trwania zamówienia czy opakowaniami ekologicznymi.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Zaufały nam tysiące Polaków, a my dumnie wspieramy ich w diecie każdego dnia. Doświadczenie zebrane w czasie pozwoliło nam na stworzenie produktu odpowiadającego najbardziej wymagającym potrzebom. Nasze diety są przede wszystkim różnorodne i dostępne w wielu wariantach kalorycznych.

Dieta pudełkowa Milanówek

Nieustannie powiększamy zakres miast, w których realizujemy dostawę. Jest to możliwe dzięki zachowaniu odpowiedniego procesu logistycznego, w trakcie którego posiłki są przewożone z najwyższą starannością, w chłodniczych warunkach, tak aby nasi Klienci otrzymywali świeże i smaczne zestawy.

Nie pozostajemy również obojętni ekologii. Wdrażamy zmiany redukujące zużycie tworzyw sztucznych w trakcie produkcji. Dzięki wprowadzeniu biodegradowalnych pojemników, ekologicznych słomek, sztućców oraz toreb udało nam się obniżyć jednostkowe wykorzystanie plastiku aż o 90%. Wybierając Body Chief, wybierasz nie tylko zdrowie, lecz także dbałość o planetę.

Nie czekaj, wypróbuj naszą dietę i dołącz do rodziny Body Chief!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem