Catering dietetyczny Rumia

Catering dietetyczny Rumia

Tak bardzo kochamy pomorze, że nieustannie powiększamy obszar dostaw! Body Chief catering dietetyczny dostępny jest także w Rumi (woj.pomorskie) i okolicach. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów, zamów zestaw 5 zbilansowanych i pełnowartościowych dań na cały dzień i ciesz się zdrowiem, smakiem i wygodą. Zamów dietę testową i sprawdź jak to działa.

Catering dietetyczny w Rumi – jak to działa

Codzienna dostawa zestawu dietetycznego wprost pod Twoje drzwi – to idea cateringu dietetycznego. Body Chief jako lider rynku i firma z doświadczeniem oferuje aż 19 różnych diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego.

Dieta pudełkowa Rumia

Wystarczy, że wybierzesz dopasowany do swoich celów zestaw, określisz interesującą Ciebie kaloryczność dzienną, a resztą zajmiemy się my! Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane miejsce w Rumii torbę pełną pysznych i zdrowych posiłków.

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Dieta pudełkowa od Body Chief to rozwiązanie idealne dla każdego, kto pragnie cieszyć się zdrowym stylem życia. Zestawy, które oferujemy to owoc długoletniej pracy z tysiącami Klientów z całej Polski. Obsługa ponad 1000 miejscowości (w tym również Rumi) to przyjemność i wyzwanie jednocześnie, dlatego gwarantujemy, że dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Co to oznacza? Proces logistyczny opierający się na dostawie auto chłodniami pozwala na bezpieczną dostawę i utrzymanie świeżości dań.

Dieta do domu Rumia

Nasze menu to zróżnicowana propozycja kuchni z całego świata w dietetycznym wydaniu. Niezależnie czy wybierzesz dietę dla sportowców, dietę standardową czy jedną ze specjalistycznych diet dostępnych w naszej ofercie, z pewnością nie raz zaskoczymy Ciebie jak smaczna potrafi być dieta.

Elastyczność dotycząca zamówień. Weekend poza miastem? Urlop w górach? Pojedziemy z Tobą! Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która daje możliwość zmiany miejsca dostawy nawet dzień przed doręczeniem diety!

Z dumą ogłaszamy również, że nasza dieta jest dietą ekologiczną. Na przestrzeni ostatnich lat dążyliśmy do zmian w zakresie produkcyjnym, aby zadbać nie tylko o Twoje odżywianie, ale także o środowisko. Redukcja wykorzystania plastiku aż o 90% to efekt wprowadzenia biodegradowalnych pojemników czy ekologicznych sztućców, torby i słomek. Body Chief to nie dieta, to styl życia.

Dołącz do nas i zrealizuj każde postanowienie!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem