Catering dietetyczny Łowicz

Catering dietetyczny Łowicz

Body Chief catering dietetyczny w Łowiczu to zdrowa, pełna smaków torba z 3, 4 lub 5 posiłkami na cały dzień dostarczonymi we wskazane przez Ciebie miejsce. Poznaj ofertę 21 rodzajów diet pudełkowych i wybierz tę, która odpowiada Twoim preferencjom żywieniowym lub założonym celom treningowym. Nie zwlekaj, zamów zestaw próbny i przekonaj się jak wygodne może być bycie na diecie.

Dieta pudełkowa Łowicz

Dieta pudełkowa w Łowiczu od Body Chief – jak to działa

W Łowiczu, podobnie jak we wszystkich lokalizacjach obsługiwanych przez Body Chief, oferujemy 21 zestawów dietetycznych, wśród których znajdziesz 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linie diety sokowej. Każda z nich jest dostępna w kilku wariantach kalorycznych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie zestawy jak dieta pudełkowa wegańska, dieta z wyborem menu, dieta wegetariańska, dieta dla sportowców, dieta bezglutenowa, dieta bez laktozy czy dieta dla kobiet w ciąży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zestawy Body Chief są bardzo różnorodne, dlatego zachęcamy do zapoznaniem się z opisem każdej z nich.

Dieta z dostawą do domu Łowicz

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Łowiczu

Catering dietetyczny Body Chief to znana i ceniona marka, która od wielu lat dba o zdrowe odżywianie tysięcy klientów z ponad 1000 miejscowości w Polsce – również w Łowiczu. Wybierając Body Chief, otrzymasz nie tylko zestaw 5 posiłków na cały dzień w określonej łącznej kaloryczności, ale również kompleksową obsługę dietetyczną. Co to oznacza? Zarówno przed złożeniem zamówienia jak i w trakcie jego trwania możesz korzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykami Body Chief, którzy odpowiedzą na każde pytanie związane ze zdrowym stylem życia.

W naszym cateringu dietetycznym płacisz tylko za jedzenie. Brzmi dziwnie? Jest jednak powód, dla którego o tym mówimy. Jako jeden z nielicznych cateringów w Polsce, nie pobieramy dodatkowych opłat za dostawę diety, ekologiczne opakowania, bambusowe sztućce czy papierowe torby. Nie zwlekaj i dołącz do Body Chief – zamów dietę dopasowaną do Ciebie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem