Catering dietetyczny Plewiska

Catering dietetyczny Plewiska

Szukasz diety dla siebie lub bliskich? Sprawdź Body Chief – catering dietetyczny w Plewiskach z dostawą do domu. Oferujemy kilkanaście zbilansowanych zestawów diety pudełkowej oraz dwie linie detoksu sokowego. Wystarczy, że wybierzesz dietę dopasowaną do Twoich celów żywieniowych, określisz jej kaloryczność i złożysz zamówienie – resztą zajmiemy się my. Każdego dnia ugotujemy i przywieziemy Ci zdrowe posiłki na cały dzień.

Dieta pudełkowa Plewiska

Dieta pudełkowa w Plewiskach – jak działa Body Chief

Zasady działania dostawy diety pudełkowej w Plewiskach są bardzo proste. Ty wybierasz odpowiadającą Tobie kompozycję posiłków, a my każdego dnia gotujemy i dostarczamy bezkontaktowo Twoje zamówienie pod drzwi. W ofercie Body Chief znajdziesz aż 19 rodzajów diety pudełkowej, w tym dietę dla sportowców, dietę niskowęglowodanową czy dietę bez laktozy. Ponadto, tworzymy także diety sokowe w 2 wariantach – My Clearing oraz My Detox. Każdy z zestawów jest dostępny w kilku opcjach kalorycznych, tak by dieta odpowiadała Twojemu zapotrzebowaniu energetycznemu. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz trudności z wybraniem diety lub złożeniem zamówienia!

Dieta do domu Plewiska

Dieta z dostawą w Plewiskach – dlaczego Body Chief?

Każdego dnia przygotowujemy dietetyczne zestawy posiłków, dostarczając je do ponad 1000 miejscowości w całym kraju – także do Plewisk.

Dania, które znajdziesz w swojej diecie, tworzymy z wysokiej jakości składników, pochodzących od lokalnych i zaufanych dostawców. Nad recepturami czuwają najlepsi dietetycy i kucharze.

Wybierając Body Chief, nie zapłacisz za dostawę oraz nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z biodegradowalnymi sztućcami, słomkami oraz pojemnikami, a otrzymane posiłki sprawią, że dieta będzie przyjemnością!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem