Catering dietetyczny Sopot

Catering dietetyczny Sopot

Ahoj Sopot! Najsmaczniejsza dieta pudełkowa na horyzoncie!

Znacie już catering dietetyczny Body Chief? Chodzą słuchy, że to najlepsza dieta z dostawą do domu w ponad 900 miastach w Polsce, Berlinie, a także Londynie! Już dziś zamów swój zestaw i wypróbuj smaki restauracji zamknięte w ekologicznych pudełkach!

Jakie efekty chciałbyś osiągnąć? Możesz zredukować masę ciała, zwiększyć ją, a także utrzymać odżywiając się zdrowo – wybór należy do Ciebie. Każdy z tych celów osiągniesz wybierając odpowiedni zestaw dietetyczny oraz jego kaloryczność. W prawidłowym doborze pomoże Ci dietetyk Body Chief. Wystarczy, że zasięgniesz bezpłatnej konsultacji, a otrzymasz odpowiedzi na pytania odnośnie odpowiedniej diety, a także kaloryczności w zależności od Twoich potrzeb, preferencji i stylu życia.

Dieta pudełkowa w Sopocie

Aż 13 rodzajów diet pudełkowych

Nie jesz mięsa? To nie problem! W Body Chief masz do wyboru 13 opcji dietetycznych, w tym zdrową dietę wegetariańską (Vege). Poza tym znajdziesz wiele opcji specjalistycznych np.dietę bez glutenu i laktozy (Gluten&Lactose Free), dietę o niskim indeksie glikemicznym (Low IG), a nawet specjalistyczną dietę, która powstała z myślą o potrzebach kobiet w ciąży i karmiących (Fit Mammy).

W cateringu znajdziesz zbilansowane posiłki, przygotowane wyłącznie ze zdrowych i świeżych produktów. Składając zamówienie możesz być pewien, że otrzymasz 5 pełnowartościowych posiłków zbilansowanych przez wykwalifikowanych dietetyków. Przekonaj się, że dieta nie jest nudna!  Posmakuj dań inspirowanych kuchniami z całego świata, a także Twoich ulubionych słodkich przysmaków w wersji fit!

Sopot - Catering dietetyczny

Masz problem z utrzymaniem diety? Korzystanie z cateringu dietetycznego nauczy Cię zdrowych nawyków. Dzięki fit diecie w pudełkach zadbasz o regularne godziny jedzenia dań, a także zniwelujesz chęć podjadania między posiłkami, bo przez cały dzień będziesz najedzony. Pamiętaj tylko o regularnym piciu wody i… tyle wystarczy, byś mógł zacząć zdrowo się odżywiać.

Body Chief to dieta z bezpłatną dostawą na terenie całego Trójmiasta i jego okolic. Spróbuj pysznych dań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Przekonaj się, że dieta pudełkowa to smaczne, zdrowe i wygodne rozwiązanie dla każdego!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem