Catering dietetyczny Katowice

Catering dietetyczny Katowice

Catering dietetyczny od Body Chief z bezpłatnym dowozem podbił Katowice i okolice! Przygotowywana przez dietetyków według ścisłych zaleceń i norm dietetycznych pomaga osiągać wyznaczone cele tysiącom Klientów.

Niezależnie od tego czy intensywnie ćwiczysz, dbasz o sylwetkę czy po prostu nie lubisz gotować – dieta pudełka to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Wybierz Body Chief, jeśli chcesz prowadzić zdrowy tryb życia, nabrać dobrych nawyków żywieniowych i dostarczać organizmowi cennych składników odżywczych. Decydując się na dietę pudełkową otrzymasz 5 pudełek z posiłkami na cały dzień, dzięki czemu nauczysz się regularnie jeść i nie będziesz chodził głodny.

Dieta pudełkowa Katowice

Dania przygotowane są wyłącznie ze świeżych i nieprzetworzonych produktów. Aby jak najdłużej zachowały walory smakowe i właściwości odżywcze, dostarczamy je pod wskazany adres specjalistycznymi autochłodniami.

Dieta bezglutenowa, dieta wegeteriańska, a może dieta sokowa? Zobacz, jakie zestawy dietetyczne w swojej ofercie ma catering dietetyczny Body Chief i wybierz najlepszy dla siebie! W doborze zarówno diety jak i odpowiedniej kaloryczności pomoże Ci nasz dietetyk, który prowadzi bezpłatne konsultacje mailowo oraz telefonicznie.

Wypróbuj fit dietę od Body Chief i przekonaj się, jak wygodne jest to rozwiązanie! Wystarczy, że zamówisz dietę testową, a otrzymasz pełnowartościowy zestaw w promocyjnej cenie! Złóż i opłać zamówienie a my dostarczymy pyszne i zdrowe posiłki, zapakowane w pudełka, które będziesz mógł ze sobą zabrać, gdzie tylko chcesz.

Catering dietetyczny w Katowicach

Eko-Dieta z dowozem - zadbaj o środowisko!

Czy wiesz, że decydując się na dietę z dowozem od Body Chief dbasz nie tylko o swój organizm ale także o środowisko? To dzięki wdrożonej strategii #lifestylejesteko prowadzonej w nurcie low waste. Wprowadziliśmy już biodegradowalne eko-pudełka wykonane z celulozy, które mogą w 100% ulec przetworzeniu. Potrzebujesz skorzystać z jednorazowych sztućców? W naszych zestawach znajdziesz takie, które są całkowicie kompostowalne i biodegradowalne! Zrezygnowaliśmy z plastikowych słomek na te wykonane z papieru, a nasze diety pakujemy w torby, których proces wytworzenia jest bardziej przyjazny środowisku.

Zamów dietę na dowóz od Body Chief, ciesz się zdrowym organizmem i piękną sylwetką, a gotowanie zostaw nam.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem