Catering dietetyczny Kobyłka

Catering dietetyczny Kobyłka

Body Chief catering dietetyczny zaprasza mieszkańców Kobyłki (województwo mazowieckie) i okolic do poznania oferty aż 19 zestawów diet pudełkowych oraz 2 linii diety sokowej. Niezależnie od tego, jakie są Twoje postanowienia i cele związane z odżywianiem – pomożemy. Szeroka oferta diet w połączeniu z kilkoma wariantami kalorycznymi dla każdej z nich daje olbrzymie możliwości w zakresie wyboru idealnie dopasowanej diety. Zastanawiasz się, jak działa dieta pudełkowa? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa Kobyłka

Dieta pudełkowa Kobyłka – jak to działa w Body Chief

Oferujemy aż 21 zestawów dietetycznych dla osób o najróżniejszych preferencjach żywieniowych. Na przykład diety dla osób z nietolerancjami pokarmowymi jak dieta bezglutenowa, dieta bez laktozowa, dieta lekkostrawna czy może dieta dla diabetyków oraz diety pomagające w utracie tkanki tłuszczowej lub wzroście masy mięśniowej – dieta standard, dieta dla sportowców, dieta wegetariańska. Każda z diet pudełkowych jest możliwa do wyboru w kilku opcjach kalorycznych, tak aby odpowiadała jak najlepiej zapotrzebowaniu klienta. Wśród zestawów dietetycznych są również 2 linie detoksu sokowego pomagające w oczyszczeniu organizmu. Jak zacząć zdrowy styl życia? Wystarczy, że wybierzesz interesujący Ciebie zestaw, a resztą zajmiemy się my. Codziennie ugotujemy i dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Kobyłki i okolic torbę z pięcioma posiłkami na cały dzień (1. śniadanie, 2. śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Dieta do domu Kobyłka

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Wypracowanie nawyków w zdrowym odżywianiu nie jest łatwe. Jest to jednak nie tylko sposób na utrzymanie smukłej sylwetki, ale także pewność dobrego samopoczucia. Nie ma znaczenia jaki jest Twój cel - utrzymanie wagi, redukcja lub zwiększenie masy mięśniowej lub po prostu brak czasu na gotowanie – dieta pudełkowa Body Chief jest dla Ciebie.

Wykwalifikowani dietetycy codziennie układają menu tak, aby organizm otrzymał odpowiednią dawkę energii do działania w ciągu dnia. Dlatego też w biodegradowalnych (nieodpłatnych) pojemnikach otrzymasz pełnowartościowe posiłki, przygotowane tylko ze świeżych produktów. Zdrowy styl życia jest na wyciągnięcie ręki – nie czekaj i zamów Body Chief.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem