wróć do strony diet
dieta fit

Fit Mammy

1700, 2000, 2300, 2500 kcal

Jesteś w ciąży lub właśnie urodziłaś dziecko i zastanawiasz się jak możesz zadbać o Wasze zdrowie podczas laktacji?

Odpowiednio dobrana dieta to podstawa w tak ważnym dla kobiety czasie. Dzięki temu nie tylko dostarczysz sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, ale także zapewnisz swojemu dziecku optymalne warunki do rozwoju.

Dieta Fit Mammy skomponowana jest w oparciu o wszystkie grupy produktów żywieniowych, dlatego bardzo często wybierana jest jako catering dla kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji. Uwzględnione w posiłkach eliminacje dotyczą wyłącznie tych składników, których wykluczenie jest korzystne dla zdrowia i samopoczucia matki oraz dziecka, tj. surowe mięso i ryby, niepasteryzowane produkty mleczne, surowe jaja oraz ostre i drażniące przyprawy. Jest bogata w żelazo, witaminę C, kwasy omega-3, kwas foliowy, jod, wapń oraz magnez.

Biorąc pod uwagę Twoje szczególne potrzeby, nasi kucharze robią co mogą, by zaspokoić wymagające podniebienia przyszłych lub obecnych mam. Dzięki temu masz pewność, że dania będą aromatyczne i smaczne.

Masz wątpliwości związane z wyborem diety? Nasi dietetycy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Proponujemy kilka wariantów kalorycznych: 1700 kcal, 2000 kcal, 2300 kcal, 2500 kcal. Każda z opcji składa się z 5 różnorodnych i smacznych posiłków.

Zestaw Fit Mammy jest dietą pudełkową o zrównoważonym bilansie.

Dieta Fit Mammy dostępna jest już od 68.00 zł za dzień (1700 kcal). Sprawdź nasz cennik i dołącz do Teamu Body Chief.

Sprawdź Menu

Średni tygodniowy bilans makroskładników
% energii z białka 15-20
% energii z tłuszczy 30-35
% energii z węglowodanów 45-50