Catering dietetyczny Elbląg

Catering dietetyczny Elbląg

Mieszkańcu Elbląga! Od teraz dostarczamy nasz catering dietetyczny także do Twojego miasta! Body Chief to dieta pudełkowa dla każdego. W naszej ofercie znajdziesz aż 19 rodzajów diet pudełkowych i 2 linie detoksu sokowego. Wystarczy, że wybierzesz dietę oraz jej kaloryczność, a resztą zajmiemy się my! Codziennie dostarczymy bezkontaktowo 5 posiłków we wskazane przez Ciebie miejsce w Elblągu. Potrzebujesz więcej informacji? Poniżej wyjaśniamy jak działa nasza dieta!

Dieta pudełkowa Elbląg

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

Idea diety pudełkowej to dostawa w pełni zbilansowanego zestawu dietetycznego, składającego się z kilku posiłków. Wszystko po to, aby wyręczyć Cię w codziennym gotowaniu, podczas gdy Ty skupisz się na treningach lub innych przyjemnościach. W naszej ofercie znajduje się 21 różnych diet. Wśród nich jest dieta dla sportowca, o podwyższonej kaloryczności, dieta wegetariańska czy dieta specjalistyczna jak dieta bezglutenowa lub bez laktozy. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie oraz wskażesz jej kaloryczność (jeśli nie wiesz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne – skorzystaj z kalkulatorów dostępnych na naszej stronie), a my nawet następnego dnia dostarczymy posiłki wprost pod Twoje drzwi!

Dieta do domu Elbląg

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Już od wielu lat dbamy o tysiące Klientów w całej Polsce. Teraz czas, abyśmy zadbamy także o mieszkańców Elbląga. Doświadczenie, jakie nabyliśmy podczas minionych lat, zaowocowało stworzeniem oferty 21 różnych zestawów dietetycznych, odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagających podniebień. Wybierając Body Chief, masz pewność, że Twoja dieta będzie smaczna, zdrowa i co najważniejsze – różnorodna. Jest to możliwe dzięki ciągłemu rotowaniu menu, w którym występują setki dań z najdalszych kuchni świata.

Dieta pudełkowa pod drzwi w Elblągu

Gwarancja jakości, zdrowia i smaku to nie wszystko. Przechodząc na dietę z Body Chief, zadbasz także o środowisko. Nasza firma od lat usprawnia wszystkie procesy po to, aby redukować jednostkowe zużycie tworzyw sztucznych. Kojarzące się z dietą pudełkową plastikowe opakowania zastąpiliśmy w pełni biodegradowalnymi pojemnikami, a do ekologicznych toreb, w której trafiają posiłki do Klienta, dorzucamy także wykonane ze skrobi kukurydzianej sztućce!

Dołącz do ekologicznej diety pudełkowej i pozwól, żebyśmy zadbali o Twoje zdrowe odżywianie!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem