Catering dietetyczny Zabrze

Catering dietetyczny Zabrze

Drodzy zabrzanie! Pyszny catering dietetyczny Body Chief zagościł w Waszym mieście - Zabrze - oraz jego okolicach. Nasza firma już kilka długich lat pomaga osobom, które zdecydowały się zadbać o sylwetkę oraz zdrowo się odżywać. Jeżeli jesteś jedną z nich, nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę.

Czym jest catering dietetyczny?

Jeżeli zastanawiasz się co wchodzi w skład cateringu, już śpieszymy z odpowiedzią. Dieta pudełkowa Body Chief to zbilansowane i zdrowe posiłki, które dostarczymy każdego dnia do Twojego domu lub w dowolnie wybrane miejsce na terenie Zabrza.

Dieta pudełkowa Zabrze

Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię dietę (oferujemy aż 21 rodzajów) oraz jej kaloryczność i złożysz zamówienie przez stronę internetową, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. A reszta? Resztą zajmiemy się my – to takie proste!

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową od Body Chief?

Powodów, dla których powinieneś wybrać właśnie naszą dietę pudełkową jest wiele. Przede wszystkim, Body Chief to doświadczenie i jakość, których połączenie trafia do ekologicznych pudełek tysięcy Klientów w całej Polsce (aktualnie dostarczamy do ponad 1000 lokalizacji). Co więcej, dajemy nie tylko poczucie bezpieczeństwa Klientom, ale także elastyczność. W każdej chwili możesz zmienić rodzaj zamawianej diety, jej kaloryczność lub miejsce dostawy.

Zabrze - catering dietetyczny

Kolejną wartą przedłożenia kwestią jest nasze podejście do ekologii i dbałości o planetę. Od wielu miesięcy działamy aktywnie w kierunku rezygnacji z plastikowych pudełek na rzecz biodegradowalnych. Zmieniliśmy także plastikowe słomki i sztućce na bardziej przyjazne dla środowiska (także biodegradowalne!). Jeżeli te czynniki przekonują Ciebie do wyboru naszej marki to zapraszamy do wybrania odpowiedniego zestawu!

Jaką dietę pudełkową od Body Chief wybrać?

Wiemy, że wybór jednej spośród dwunastu diet pudełkowych może przysporzyć o zawrót głowy! Dlatego właśnie oprócz rzetelnych opisów każdej z diet, które znajdziesz na naszej stronie umożliwiliśmy skorzystanie z bezpłatnej konsultacji z dietetykami. Będą oni w stanie pomóc Tobie w wyborze odpowiedniej kaloryczności, która odpowiada zapotrzebowaniu energetycznym. Co więcej, przybliżą dokładniej specyfikę każdej z diet. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w naszej ofercie znajdują się także diety pudełkowe specjalistyczne, takie jak dieta lekkostrawna Soft czy dieta dla diabetyków - Low IG.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem