Catering dietetyczny Wieliczka

Catering dietetyczny Wieliczka

Catering dietetyczny z dostawą do domu i pracy w Wieliczce to rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz czas poświęcany na zakupy i gotowanie. Od teraz Body Chief jest dostępny także dla mieszkańców Wieliczki i okolic. Nie zwlekaj i już dziś zamów najlepszy catering dietetyczny w Polsce. Postaw na Body Chief i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Dieta pudełkowa w Wieliczce od Body Chief – dla kogo

Chciałbyś rozpocząć zdrową dietę i styl życia, ale nie wiesz czy dieta pudełkowa to produkt odpowiedni dla Ciebie? Odpowiadamy – zdecydowanie tak! Dania w pudełkach to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie żyć zdrowo.

Dieta do domu Wieliczka

Niezależnie od celu - utrata czy zyskanie dodatkowych kilogramów, 3, 4 lub 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków każdego dnia przyniesie wiele korzyści Twojemu organizmowi. W naszej ofercie znajdziesz aż 19 różnych diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego. Wypróbuj dowolną z nich, zamawiając dietę testową. Jeżeli masz trudność w wybraniu zestawu dla siebie – skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dlaczego w Wieliczce warto wybrać Body Chief

Każdego dna stajemy na naszych kucharskich czapkach, aby każdy spośród tysięcy Klientów w ponad 1000 miejscowościach (między innymi w Wieliczce), otrzymał świeże i pełnowartościowe dania.

Dieta pudełkowa Wieliczka

Szefowie kuchni i dietetycy dbają o to, aby menu naszych zestawów było zróżnicowane i codziennie zaskakiwało smakiem dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Jesteśmy pionierami wielu rewolucji w branży diety pudełkowej. Jako pierwsi wprowadziliśmy nieodpłatnie biodegradowalne opakowania, papierowe torby, kompostowalne słomki i sztućce. Całość działań na rzecz ekologii pozwoliła na redukcję jednostkowego wykorzystania tworzyw sztucznych aż o 90%!

Wychodząc także naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dbając o ich czas oraz wygodę, wprowadziliśmy możliwość odbioru diety w Lodówkomatach InPost. Ta opcja jest dostępna także dla mieszkańców Wieliczki! Zamawiając dietę Body Chief możesz więc sam zdecydować gdzie i kiedy ją odbierzesz. Brzmi świetnie, prawda?

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem