Catering dietetyczny Luboń

Catering dietetyczny Luboń

Catering dietetyczny w Luboniu od Body Chief to oferta 19 zestawów dietetycznych oraz 2 linii detoksu sokowego z dostawą pod drzwi każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce. Wybierz dietę pudełkową lub sokową dopasowaną do Twoich potrzeb i zacznij zdrowy styl życia już teraz!

Dieta pudełkowa Luboń

Dieta pudełkowa Luboń – jak działa Body Chief

Zastanawiasz się, jakie zasady panują w diecie pudełkowej od Body Chief? Niezwykle proste! Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać dietę i jej kaloryczność. W ofercie znajdziesz między innymi catering wegetariański, wegański, bezglutenowy, bez laktozy, lekkostrawny czy też dla sportowców. Oferujemy również zestawy 3-posiłkowe (Office Box) dla osób chcących zapewnić sobie wyżywienie w pracy. Każdy zestaw cateringu dietetycznego dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych. Jeżeli nie wiesz, który wariant oraz w jakiej kaloryczności wybrać, skontaktuj się z naszymi dietetykami, którzy służą pomocą!

Dieta z dostawą w Luboniu

Dieta z dostawą w Luboniu – dlaczego Body Chief?

Dbamy o zdrowe odżywianie tysięcy Klientów od wielu lat. Doświadczenie, które zdobyliśmy w tym czasie pozwoliło na stworzenie szerokiej oferty cateringu dietetycznego, zawierającego zdrowe i zbilansowane dania na cały dzień.

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, komponując zestawy z wysokiej jakości składników. Istotny jest fakt, że nasze diety dostarczymy bezpłatnie pod Twoje drzwi za pomocą aut chłodniczych zachowując świeżość i smak iście restauracyjnych dań.

Dieta w pudełkach w Luboniu

Co więcej, będąc na diecie z Body Chief zadbasz nie tylko o siebie, ale też o… środowisko! Tak, to prawda! Jesteśmy pierwszym cateringiem dietetycznym w Polsce, który wprowadził nieodpłatne, biodegradowalne pojemniki w każdym zestawie wraz z ekologicznymi sztućcami, słomkami oraz torbami. Całość naszych działań na rzecz ekologii pozwoliła na redukcję jednostkowego wykorzystania plastiku w produkcji aż o 90%! Body Chief – to nie dieta, to styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem