wróć do strony diet
Dieta Office Box Standard

Dieta Office Box Standard

1000, 1250, 1500 kcal

Chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? Wolisz wykorzystać wolny czas na rozwój osobisty i zawodowy lub po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi?

Z myślą o osobach zabieganych i aktywnych zawodowo stworzyliśmy zestaw OFFICE BOX, który składa się z 3 zbilansowanych posiłków. Stanowią one element codziennej diety w czasie, kiedy jesteś w pracy, podróży lub zajmujesz się innymi aktywnościami.

W menu OFFICE BOX STANDARD znajdziesz szeroki wachlarz produktów roślinnych oraz zwierzęcych, w tym nabiał, jajka, różne rodzaje mięsa oraz ryby morskie.

Zestaw występuje w trzech wariantach kalorycznych: 1000 kcal, 1250 kcal, 1500 kcal. Taka różnorodność pozwoli na dobranie odpowiedniej diety do Twojego zapotrzebowania energetycznego.

Jeśli nie wiesz, na którą z nich powinieneś się zdecydować, skontaktuj się z naszymi dietetykami – z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Dieta Office Box Standard dostępna jest już od 57.00 zł za dzień (1000 kcal). Sprawdź nasz cennik i dołącz do Teamu Body Chief.

Sprawdź Menu