Catering dietetyczny Lubicz Górny

Catering dietetyczny Lubicz Górny

Szukasz smacznej i zdrowej diety w mieście Lubicz Górny? Catering dietetyczny Body Chief to oferta 19 rodzajów diety pudełkowej i 2 linii diety sokowej. Odkryj ofertę i zdecyduj, który zestaw będzie dla Ciebie odpowiedni – 3, 4 a może 5 posiłków dziennie? Zajmiemy się Twoją dietą!

Dieta pudełkowa Lubicz Górny

Lubicz Górny – oferta diety pudełkowej Body Chief

W trosce o naszych podopiecznych stale rozszerzamy ofertę, dopasowując ją do aktualnie pasujących trendów żywieniowych. Znajdziesz u nas zestawy 3, 4 oraz 5 posiłków w wielu wariantach kalorycznych. Oferujemy także diety pudełkowe, które są dopasowane do preferencji żywieniowych klientów. Możesz zamówić diety roślinne, specjalistyczne, dla osób aktywnych fizycznie, dla osób z nietolerancjami pokarmowymi czy diabetyków oraz przede wszystkim – samodzielnie wybrać to, co znajdzie się na Twoim talerzu dzięki diecie z Wyborem Menu. Jeżeli nie wiesz, jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa – skorzystaj z konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Lubicz Górny

Dieta w Lubiczu Górnym – dlaczego Body Chief?

Codziennie gotujemy i dostarczamy diety Polakom od wielu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak tworzyć zdrowe i pełne smaku dietetyczne dania, które zabiorą Cię w podróż po najróżniejszych kuchniach świata.

Będąc na diecie od Body Chief w Lubiczu Górnym masz pewność, że otrzymasz świeże oraz pełnowartościowe, zbilansowane dania stworzone tuż przed wyjazdem do Ciebie. Jest to możliwe dzięki zoptymalizowanemu procesowi produkcji oraz dostawy za pomocy aut chłodniczych.

Z nasza dietą zadbasz przede wszystkim i swoje cele około żywieniowe lub/i treningowe, ale to nie wszystko! Zadbasz również o planetę, ponieważ Body Chief to proekologiczny catering dietetyczny. Dążymy do redukcji tworzyw sztucznych i udało nam się to już w 90%! Wprowadziliśmy w pełni biodegradowalne opakowania, bambusowe sztućce czy ekologiczne słomki. Aktywuj smak, zdrowie oraz wygodę i dołącz do Body Chief.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem