Catering dietetyczny Sosnowiec

Catering dietetyczny Sosnowiec

Na mapie dostaw cateringu dietetycznego Body Chief znajduje się także Sosnowiec i okolice! Chcesz dołączyć do osób cieszących się zdrowymi posiłkami, które pomogą w realizacji celu i zagwarantują sukces? Poznaj Body Chief – dietę pudełkową dla każdego.

Jak to działa czyli dieta z dostawą do domu

Dieta pudełkowa od Body Chief to 5 zdrowych posiłków dostarczonych każdego dnia do Twojego domu lub do innego, wskazanego miejsca na terenie Sosnowca. Niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić wagę czy na niej przybrać – razem z nami na pewno się to uda.

Dieta pudełkowa w Sosnowcu

W naszej szerokiej ofercie znajduje się aż 19 zestawów diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego. Nie czekaj – sprawdź nasze zestawy i zamów już dzisiaj!

Dlaczego wybrać catering od Body Chief?

Wspieramy tysiące Klientów w całym kraju (ponad 1000 miejscowości w Polsce) już od wielu lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie owocuje stworzeniem oferty dopasowanej do każdego Klienta. Poza doświadczeniem, gwarantujemy jakość i świeżość produktów, z których przygotowujemy zestawy dietetyczne. Współpracujemy, w miarę możliwości, tylko z lokalnymi i zaufanymi dostawcami. Utrzymanie jakości i świeżości jest podstawą, dlatego dostarczamy zestawy za pomocą specjalnych autochłodni – bez wyjątku, do każdego Klienta – całkowicie nieodpłatnie. Tylko w taki sposób nasze posiłki zapewnią niesamowite doznania smakowe i estetyczne.

Dieta pudełkowa Sosnowiec

Catering dietetyczny Body Chief jest także przyjazny środowisku, o czym świadczy wymiana plastikowych pudełek, plastikowych sztućców, słomek oraz toreb na eko-produkty z możliwością biodegradacji. Jeżeli tak jak nam, zależy Tobie na naszej planecie – z pewnością stworzymy dobry duet!

Szeroka oferta diety pudełkowej w Sosnowcu

Dieta pudełkowa od Body Chief, także na terenie Sosnowca, to przede wszystkim bardzo zróżnicowana oferta, w skład której wchodzi aż 21 różnych rodzajów diet. Każda z nich dostępna jest także w różnych wariantach kalorycznych od 1000 kcal do 4000 kcal. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy ofertę diet zbilansowanych dla każdego oraz specjalistycznych – dla osób ze schorzeniami czy ograniczeniami żywieniowymi. Dzięki temu na naszej stronie, w aplikacji lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta, zamówisz między innymi dietą standardową, dietę dla sportowców, dietę dla cukrzyków lub mam karmiących.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem